Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Carlisle Knobby

Rozmery
Šírka
22
Profil
11
Priemer
-8
43F
TL, 2PR

Carlisle Knobby je ľahko prispôsobiteľná pneu vo väčšine jazdných podmienok. Hladká a plynulá jazda, citlivejšie ovládateľnosť. Pneumatiky Carlisle Knobby sú robustné pneumatiky ATV, ktoré používajú klasický hrboľatý dezén pre hladkú...
Viac informácií

-42%
Knobby

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-42%

Carlisle Knobby je ľahko prispôsobiteľná pneu vo väčšine jazdných podmienok. Hladká a plynulá jazda, citlivejšie ovládateľnosť. Pneumatiky Carlisle Knobby sú robustné pneumatiky ATV, ktoré používajú klasický hrboľatý dezén pre hladkú jazdu s extra trakčné kontrolou. Pneumatiky Carlisle Knobby, ktoré sú určené predovšetkým pre ATV a pre stroje ktoré jazdia po trávniku, ako sú napríklad golfové vozíky, sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá odolnosť proti prepichnutiu a skvelú trakciu. Nesmerový a otvorený vzor dezénu pneumatík Carlisle Knobby zabezpečuje bezkonkurenčné použitie na širokom spektre povrchov.

Carlisle (USA) je globálna diverzifikovaná spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva širokú škálu špičkových produktov v oblasti pneumatík, vrátane najmä mimocestné pneumatiky pre záhradnú techniku, ATV, UTV, vozidlá typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidlá pre priemyselné prevádzky a iné . Pneumatiky sú tiež určené pre záhradné traktory, kosačky a obracače sena. Ďalej tiež pre snežné frézy a golfové vozíky.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru