Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Carlisle Turf Tamer

Rozmery
Šírka
22.5
Profil
10.00
Priemer
-8
TL, 4PR

Pevné konštrukcie bočnice chráni pneumatiku Carlisle Turf Tamer proti poškodeniu prvkov. Výnimočná ovládateľnosť a optimalizovaná trakcie. Carlisle Turf Tamer je odolná proti prepichnutiu pneumatiky. Mäkká gumová zmes a ľahká konštrukcia...
Viac informácií

-18%
Turf Tamer

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-18%

Pevné konštrukcie bočnice chráni pneumatiku Carlisle Turf Tamer proti poškodeniu prvkov. Výnimočná ovládateľnosť a optimalizovaná trakcie. Carlisle Turf Tamer je odolná proti prepichnutiu pneumatiky. Mäkká gumová zmes a ľahká konštrukcia z Carlisle Turf Tamer činí rýchlu pneumatiku. Gumená zmes pneumatiky Carlisle Turf Tamer zaisťuje, že vydrží s vami po veľmi dlhú dobu. Ochrana kolá pred rizikami = vstavaný lem. Vyššia kvalita gumené zmesi, odolná proti prerazeniu a predčasné opotrebovanie. Duté stredovej samočistiaci čapy poskytujú extra trakciu. Bočné steny odolné proti prerazeniu zaisťujú dlhú životnosť pneu.

Carlisle (USA) je globálna diverzifikovaná spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva širokú škálu špičkových produktov v oblasti pneumatík, vrátane najmä mimocestné pneumatiky pre záhradnú techniku, ATV, UTV, vozidlá typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidlá pre priemyselné prevádzky a iné . Pneumatiky sú tiež určené pre záhradné traktory, kosačky a obracače sena. Ďalej tiež pre snežné frézy a golfové vozíky.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru