Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Maxxis M-8080 Mudzilla LT

Rozmery
Šírka
31
Profil
11.50
Priemer
R15
110K
TL, 6PR

Tento typ pneumatiky je vhodný pre výpravy, trial, expedície alebo závody, pomer terén 90% - cesty 10%. Profesinal OffRoad, pneumatika je homologizovaná pre použitie na pozemných komunikáciách a podľa novej...
Viac informácií

M-8080 Mudzilla LT

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Tento typ pneumatiky je vhodný pre výpravy, trial, expedície alebo závody, pomer terén 90% - cesty 10%. Profesinal OffRoad, pneumatika je homologizovaná pre použitie na pozemných komunikáciách a podľa novej vyhlášky je schválená pre prevádzku aj v zimných mesiacoch, pneumatiky označené POR. Maxxis M-8080 Mudzilla LT je extrémna celoročná terénna pneumatika špeciálna konštrukcia, ktorá bola prvotne vytvorená pre extrémne zaťaženie v ťažkom teréne. Pneumatika Maxxis M-8080 Mudzilla LT má diagonálnu konštrukciu, zosilnené a rebrované bočnice minimalizujú jej prerazenie. nemajú energetické štítky.

Spoločnosť Maxxis Internatinal vyrába pneumatiky nielen pre osobné a nákladné automobily ale aj pre všetky terénne a pretekárske vozidlá, motocykle, štvorkolky, bicykle a v programe spoločnosti nechýba tiež pneumatiky pre vozidlá na ošetrovanie trávnatých plôch a záhradných areálov, trajlery a vozidlá priemyselného charakteru. Spoločnosť Maxxis bola založená v Taiwane v roku 1967 a stala sa jednou z najväčších a najrešpektovanejších výrobcov pneumatík na svete. Maxxis vyrába vysoko kvalitné pneumatiky a dodáva ich do 180 krajín na všetkých kontinentoch. Pneumatiky sú známe a dôveryhodné všade pre svoju vysokú kvalitu, výkon a prijateľnú cenu.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru