Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Maxxis M-934

Rozmery
Šírka
20
Profil
11.00
Priemer
-10
TL, 6PR

Pneumatika Maxxis M-934 je vyvinutá a vyrobená špeciálne pre cross country. Vysoký výkon a vynikajúce jazdné vlastnosti. Zväčšené kláty dezénu zlepšujú úroveň trakcie a ovládanie stroja pri kontrolovanom šmyku. Zvýšená...
Viac informácií

M-934
113,60 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneumatika Maxxis M-934 je vyvinutá a vyrobená špeciálne pre cross country. Vysoký výkon a vynikajúce jazdné vlastnosti. Zväčšené kláty dezénu zlepšujú úroveň trakcie a ovládanie stroja pri kontrolovanom šmyku. Zvýšená hĺbka výstupkov dezénu slúžia na zlepšenie úrovne trakcie a ovládanie stroja pri šmyku a sklzu. Agresívne vzorka behúňa pneumatík Maxxis M-934 slúži k väčšej schopnosti záberu pneumatiky.

Spoločnosť Maxxis Internatinal vyrába pneumatiky nielen pre osobné a nákladné automobily ale aj pre všetky terénne a pretekárske vozidlá, motocykle, štvorkolky, bicykle a v programe spoločnosti nechýba tiež pneumatiky pre vozidlá na ošetrovanie trávnatých plôch a záhradných areálov, trajlery a vozidlá priemyselného charakteru. Spoločnosť Maxxis bola založená v Taiwane v roku 1967 a stala sa jednou z najväčších a najrešpektovanejších výrobcov pneumatík na svete. Maxxis vyrába vysoko kvalitné pneumatiky a dodáva ich do 180 krajín na všetkých kontinentoch. Pneumatiky sú známe a dôveryhodné všade pre svoju vysokú kvalitu, výkon a prijateľnú cenu.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru