Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • A - všechny, Městský
  • Super kvalita / výkon

Sailun CITY CONVOY

Rozmery
Šírka
275
Profil
70
Priemer
R22.5
148/145J
TL, 16PR, M+S, 3PMSF

Konštrukcia pneumatík Sailun City Convoy je špeciálne navrhnutá pre mestské komunikácie. Pevná konštrukcia ramien zlepšuje rovnomerné opotrebenie pre dlhšiu životnosť behúňa a jedinečný ochranný pruh na bočnici zvyšuje odolnosť proti...
Viac informácií

CITY CONVOY
361,30 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Konštrukcia pneumatík Sailun City Convoy je špeciálne navrhnutá pre mestské komunikácie. Pevná konštrukcia ramien zlepšuje rovnomerné opotrebenie pre dlhšiu životnosť behúňa a jedinečný ochranný pruh na bočnici zvyšuje odolnosť proti drhnutiu pre väčšiu ochranu plášťa. Jedinečná konštrukcia lamiel zväčšuje styčnú plochu pneumatiky Sailun City Convoy, zatiaľ čo zlepšená tuhosť dezénu zlepšuje odolnosť proti šmyku. Špeciálne zloženie pre autobusy zlepšuje odolnosť proti drhnutiu, čím znižuje odlupovanie spôsobené neustálym rozbiehaním a zastavovaním. Bočné pruhy chránia plášť pneumatík Sailun City Convoy pred prederavením, čo zvyšuje životnosť. Sailun City Convoy je pneumatika určená pre dodávky a ľahké nákladné vozidlá, je vyrábaná spoločnosťou Sailun Tires. Pneumatika Sailun City Convoy je k dispozícii v rôznych veľkostiach a nosnostiach, aby vyhovovala rôznym potrebám vozidiel. City Convoy má asymetrický dezén, ktorý umožňuje lepší výkon pri brzdení, zrýchľovaní a pri prejazde zákrutami. Vďaka použitiu špeciálnych zmesí gumy má táto pneumatika výborný odpor proti akvaplaningu a zaisťuje vynikajúci výkon na mokrých cestách. Pneumatika City Convoy je vybavená špeciálnym systémom rebrovania, ktorý pomáha znižovať hlučnosť a vibrácie počas jazdy, čo zlepšuje pohodlie vodiča a cestujúcich. Pneumatiky Sailun City Convoy majú silnú a odolnú konštrukciu, čo zaručuje dlhú životnosť a znižuje riziko poškodenia pneumatiky počas jazdy. V porovnaní s inými značkami pneumatík ponúkajú pneumatiky Sailun City Convoy vynikajúci pomer kvalita/cena. City Convoy je výbornou voľbou pre majiteľov ľahkých nákladných vozidiel a dodávok, ktorí hľadajú spoľahlivé a odolné pneumatiky za rozumnú cenu.

Spoločnosť pre značku pneumatík Sailun od začiatku spojila technické skúsenosti s inovatívnym výskumom a vývojom s cieľom navrhnúť a vyrobiť pneumatiky svetovej triedy pre všetky typy vozidiel. Výrobca Sailun je tretím najväčším výrobcom pneumatík v Číne. Predáva ich vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Pneumatiky Sailun vytvorili závideniahodnú povesť po celom svete ako výrobca a dodávateľ kvalitných pneumatík s vysokou pridanou hodnotou. Sailun dokáže vyrobiť 41,6 milióna pneumatík ročne, z toho 7,3 milióna pneumatík pre osobné automobily. Značka Sailun bola založená v roku 2002 v oblasti hospodárskeho a technologického rozvoja v Qingdao v Číne. Spoločnosť Sailun, ktorá pokrýva celý rad aplikácií, vyrába pneumatiky pre všetky typy každodenného používania.

Nahoru