Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • A - všechny, Smíšený (On-Off)
  • Super kvalita / výkon

Sailun S815

Rozmery
Šírka
295
Profil
80
Priemer
R22.5
154/149K
TL, 18PR, M+S, 3PMSF

Pneumatika Sailun S815 je zmiešaná prevádzková pneumatika so zmesou odolnou proti trieskam, ktorá je ideálna na použitie v teréne a na stavbách. Kľukatý dezén hlavných drážok pneumatiky Sailun S815 znižuje...
Viac informácií

S815

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneumatika Sailun S815 je zmiešaná prevádzková pneumatika so zmesou odolnou proti trieskam, ktorá je ideálna na použitie v teréne a na stavbách. Kľukatý dezén hlavných drážok pneumatiky Sailun S815 znižuje zadržiavanie kameňov a zároveň maximalizuje trakciu pri všetkých aplikáciách. Chrániče bočníc sú konštruované tak, aby poskytovali zvýšenú ochranu plášťa. Medzi hlavné vlastnosti a výhody pneumatiky Sailun S815 patria: Veľké hlboké ramenné drážky zlepšujú trakciu a pomáhajú chladnému chodu pneumatiky. Vzájomne prepojené výstupky podporujú zlepšenie stability a rovnomerné opotrebenie pneumatiky Sailun S815. Široká stopa a jedinečný dizajn ramien zlepšujú stabilitu. Špeciálne vyvinutá zmes a hlboká hĺbka dezénu zlepšujú životnosť behúňa pri prevádzke pneumatiky Sailun S815. Pneumatiky Sailun S815 majú silnú a odolnú konštrukciu, čo zaručuje dlhú životnosť a znižuje riziko poškodenia pneumatiky. V porovnaní s inými značkami pneumatík ponúkajú pneumatiky Sailun S815 vynikajúci pomer kvalita/cena. Pneumatika Sailun S815 je vybavená špeciálnym systémom rebrovania, ktorý pomáha znižovať hlučnosť a vibrácie počas jazdy. Sailun S815 je výbornou voľbou pre vodičov, ktorí hľadajú spoľahlivé a odolné pneumatiky za rozumnú cenu. Pneumatika Sailun S815 je k dispozícii v rôznych veľkostiach a nosnostiach, aby vyhovovala rôznym potrebám vozidiel. Sailun S815 má asymetrický dezén, ktorý umožňuje lepší výkon pri brzdení, zrýchľovaní a pri prejazde zákrutami. Vďaka použitiu špeciálnych zmesí gumy má táto pneumatika výborný odpor proti akvaplaningu a zaisťuje vynikajúci výkon na mokrých cestách.

Spoločnosť pre značku pneumatík Sailun od začiatku spojila technické skúsenosti s inovatívnym výskumom a vývojom s cieľom navrhnúť a vyrobiť pneumatiky svetovej triedy pre všetky typy vozidiel. Výrobca Sailun je tretím najväčším výrobcom pneumatík v Číne. Predáva ich vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Pneumatiky Sailun vytvorili závideniahodnú povesť po celom svete ako výrobca a dodávateľ kvalitných pneumatík s vysokou pridanou hodnotou. Sailun dokáže vyrobiť 41,6 milióna pneumatík ročne, z toho 7,3 milióna pneumatík pre osobné automobily. Značka Sailun bola založená v roku 2002 v oblasti hospodárskeho a technologického rozvoja v Qingdao v Číne. Spoločnosť Sailun, ktorá pokrýva celý rad aplikácií, vyrába pneumatiky pre všetky typy každodenného používania.

Nahoru