Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • traktor

Alliance 360

Rozmery
Šírka
620
Profil
75
Priemer
R26
167/164A8/B
TL

Univerzálne použitie na všetky povrchy. Široká radiálna pneumatika Alliance 360 ​​pre vysoko výkonné traktory pracujúci v ťažkých podmienkach a na poliach. Kvalitné kostra garantuje dlhú životnosť pneumatiky Alliance 360. Pneu...
Viac informácií

360

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Univerzálne použitie na všetky povrchy. Široká radiálna pneumatika Alliance 360 ​​pre vysoko výkonné traktory pracujúci v ťažkých podmienkach a na poliach. Kvalitné kostra garantuje dlhú životnosť pneumatiky Alliance 360. Pneu Alliance 360 ​​je univerzálny záberová pneumatika pre poľnohospodárske stroje pre spracovanie pôdy a cestnú dopravu. Pevná, nylonová, diagonálna konštrukcia chráni proti mechanickým poruchám a poškodením vlhkosťou. Nižší tlak v kombinácii s veľkou stopou znižuje zhutnenie pôdy. Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance 360, ktorá poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a trhaniu.

Izraelský výrobca týchto pneu spojil vo svojich produktoch najmodernejšie výskum v oblasti výroby pneumatík s výbornou kvalitou. Kvalitné výrobca poľnohospodárskych a lesných pneu. Tieto pneumatiky svojou kvalitou konkurujú najlepším svetovým výrobcom poľnohospodárskych pneu. Spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach.

Alliance je výrobca poľnohospodárskych pneumatík, ktorý spojil vo svojich produktoch ten najmodernejší výskum v oblasti výroby pneumatík s vynikajúcou kvalitou. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a rozvojovom centre a vyrábané v moderných závodoch v Izraeli a Indii. Alliance sa rozvojom polnohospodářských, lesných, stavebných a EM pneumatík zaoberá už viac ako 40 rokov. Tento výrobca ponúka zákazníkom veľmi široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysoko kvalitné produkty.

Nahoru