Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • traktor

Alliance 385

Rozmery
Šírka
650
Profil
85
Priemer
R38
173/170A8/D
TL

Pneu Alliance 385 je určená pre tých, čo potrebujú všestrannú a spoľahlivú pneumatiku. Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance 385 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a trhaniu....
Viac informácií

385
3 353,30 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneu Alliance 385 je určená pre tých, čo potrebujú všestrannú a spoľahlivú pneumatiku. Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance 385 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a trhaniu. Traktorová pneumatika Alliance 385 svojou radiálne konštrukciou umožňuje pohodlnú jazdu na všetkých terénoch s výraznou úsporou paliva. Pneumatika Alliance 385 izraelského výrobca ponúka veľmi dobrú trakciu v oboch smeroch s nesmerový dezénom, výborné samočistiace schopnosti a dlhú životnosť. Traktorová pneumatika Alliance 385 je ideálny pre spracovanie pôdy, pre ťažké poľnohospodárske práce a v niektorých rozmeroch aj pre použitie do viníc. Pevná, nylonová, diagonálna konštrukcia pneumatiky Alliance 385 chráni proti mechanickým poruchám a poškodením pneumatiky vlhkosťou. Vystužená pätka a dezén pneumatiky pre dlhú životnosť.

Izraelský výrobca týchto pneu spojil vo svojich produktoch najmodernejšie výskum v oblasti výroby pneumatík s výbornou kvalitou. Kvalitné výrobca poľnohospodárskych a lesných pneu. Tieto pneumatiky svojou kvalitou konkurujú najlepším svetovým výrobcom poľnohospodárskych pneu. Spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach.

Alliance je výrobca poľnohospodárskych pneumatík, ktorý spojil vo svojich produktoch ten najmodernejší výskum v oblasti výroby pneumatík s vynikajúcou kvalitou. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a rozvojovom centre a vyrábané v moderných závodoch v Izraeli a Indii. Alliance sa rozvojom polnohospodářských, lesných, stavebných a EM pneumatík zaoberá už viac ako 40 rokov. Tento výrobca ponúka zákazníkom veľmi široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysoko kvalitné produkty.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru