Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • traktor

Alliance 385

Rozmery
Šírka
650
Profil
85
Priemer
R38
173/170A8/D
TL

Pneu Alliance 385 je určená pre tých, čo potrebujú všestrannú a spoľahlivú pneumatiku. Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance 385 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a trhaniu....
Viac informácií

385
3 353,30 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneu Alliance 385 je určená pre tých, čo potrebujú všestrannú a spoľahlivú pneumatiku. Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance 385 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a trhaniu. Traktorová pneumatika Alliance 385 svojou radiálne konštrukciou umožňuje pohodlnú jazdu na všetkých terénoch s výraznou úsporou paliva. Pneumatika Alliance 385 izraelského výrobca ponúka veľmi dobrú trakciu v oboch smeroch s nesmerový dezénom, výborné samočistiace schopnosti a dlhú životnosť. Traktorová pneumatika Alliance 385 je ideálny pre spracovanie pôdy, pre ťažké poľnohospodárske práce a v niektorých rozmeroch aj pre použitie do viníc. Pevná, nylonová, diagonálna konštrukcia pneumatiky Alliance 385 chráni proti mechanickým poruchám a poškodením pneumatiky vlhkosťou. Vystužená pätka a dezén pneumatiky pre dlhú životnosť.

Izraelský výrobca týchto pneu spojil vo svojich produktoch najmodernejšie výskum v oblasti výroby pneumatík s výbornou kvalitou. Kvalitné výrobca poľnohospodárskych a lesných pneu. Tieto pneumatiky svojou kvalitou konkurujú najlepším svetovým výrobcom poľnohospodárskych pneu. Spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach.

Alliance je výrobca poľnohospodárskych pneumatík, ktorý spojil vo svojich produktoch ten najmodernejší výskum v oblasti výroby pneumatík s vynikajúcou kvalitou. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a rozvojovom centre a vyrábané v moderných závodoch v Izraeli a Indii. Alliance sa rozvojom polnohospodářských, lesných, stavebných a EM pneumatík zaoberá už viac ako 40 rokov. Tento výrobca ponúka zákazníkom veľmi široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysoko kvalitné produkty.

Nahoru