Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • traktor

Alliance Agriflex 372

Rozmery
Šírka
IF 580
Profil
85
Priemer
R42 CFO
178D
TL

Vhodné pre kombajny pre cyklické použitie na poli (CFO = Cyclic Field Operation). Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance Agriflex 372 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a...
Viac informácií

Agriflex 372

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Vhodné pre kombajny pre cyklické použitie na poli (CFO = Cyclic Field Operation). Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance Agriflex 372 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a trhaniu. Vynikajúci šetrenie pôdy, zlepšená trakcia, a tým znížená spotreba paliva. 40% vyššiu nosnosť pri stálom tlaku vzduchu alebo 40% nižší tlak vzduchu pri rovnakej záťaži oproti štandardným pneumatikám. Pevná, nylonová, diagonálna konštrukcia pneumatiky Alliance Agriflex 372 chráni proti mechanickým poruchám a poškodením pneumatiky vlhkosťou. IF pneumatiky Alliance Agriflex 372 pre traktory v hornom rozsahu výkonu (od približne 220 koní).

Izraelský výrobca týchto pneu spojil vo svojich produktoch najmodernejšie výskum v oblasti výroby pneumatík s výbornou kvalitou. Kvalitné výrobca poľnohospodárskych a lesných pneu. Tieto pneumatiky svojou kvalitou konkurujú najlepším svetovým výrobcom poľnohospodárskych pneu. Spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach.

Alliance je výrobca poľnohospodárskych pneumatík, ktorý spojil vo svojich produktoch ten najmodernejší výskum v oblasti výroby pneumatík s vynikajúcou kvalitou. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a rozvojovom centre a vyrábané v moderných závodoch v Izraeli a Indii. Alliance sa rozvojom polnohospodářských, lesných, stavebných a EM pneumatík zaoberá už viac ako 40 rokov. Tento výrobca ponúka zákazníkom veľmi široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysoko kvalitné produkty.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru