Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • traktor

Alliance Agriflex 372

Rozmery
Šírka
IF 580
Profil
85
Priemer
R42 CFO
178D
TL

Vhodné pre kombajny pre cyklické použitie na poli (CFO = Cyclic Field Operation). Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance Agriflex 372 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a...
Viac informácií

Agriflex 372

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Vhodné pre kombajny pre cyklické použitie na poli (CFO = Cyclic Field Operation). Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance Agriflex 372 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a trhaniu. Vynikajúci šetrenie pôdy, zlepšená trakcia, a tým znížená spotreba paliva. 40% vyššiu nosnosť pri stálom tlaku vzduchu alebo 40% nižší tlak vzduchu pri rovnakej záťaži oproti štandardným pneumatikám. Pevná, nylonová, diagonálna konštrukcia pneumatiky Alliance Agriflex 372 chráni proti mechanickým poruchám a poškodením pneumatiky vlhkosťou. IF pneumatiky Alliance Agriflex 372 pre traktory v hornom rozsahu výkonu (od približne 220 koní).

Izraelský výrobca týchto pneu spojil vo svojich produktoch najmodernejšie výskum v oblasti výroby pneumatík s výbornou kvalitou. Kvalitné výrobca poľnohospodárskych a lesných pneu. Tieto pneumatiky svojou kvalitou konkurujú najlepším svetovým výrobcom poľnohospodárskych pneu. Spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach.

Alliance je výrobca poľnohospodárskych pneumatík, ktorý spojil vo svojich produktoch ten najmodernejší výskum v oblasti výroby pneumatík s vynikajúcou kvalitou. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a rozvojovom centre a vyrábané v moderných závodoch v Izraeli a Indii. Alliance sa rozvojom polnohospodářských, lesných, stavebných a EM pneumatík zaoberá už viac ako 40 rokov. Tento výrobca ponúka zákazníkom veľmi široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysoko kvalitné produkty.

Nahoru