Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • traktor

Alliance Agristar 365

Rozmery
Šírka
600
Profil
65
Priemer
R38
155/153A8/D
TL

Dezén pneumatík Alliance 365 Agristar je predstaviteľ modernej rodiny radiálnych poľnohospodárskych pneumatík s nízkym pomerom strán. Vysoké objemy pneumatík Alliance 365 Agristar a nízky hustiaci tlak zaručuje vysoké trakčné schopnosti...
Viac informácií

Agristar 365

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Dezén pneumatík Alliance 365 Agristar je predstaviteľ modernej rodiny radiálnych poľnohospodárskych pneumatík s nízkym pomerom strán. Vysoké objemy pneumatík Alliance 365 Agristar a nízky hustiaci tlak zaručuje vysoké trakčné schopnosti a vysokú ochranu pôdy a plodín. Traktorová pneumatika Alliance 365 Agristar je ideálny pre spracovanie pôdy, pre ťažké poľnohospodárske práce a v niektorých rozmeroch aj pre použitie do viníc. Pevná, nylonová, diagonálna konštrukcia pneumatiky Alliance Agristar 365 chráni proti mechanickým poruchám a poškodením pneumatiky vlhkosťou. Pevná kostra a tuhé pásy znamenajú dlhú životnosť týchto pneumatík. Elastické a vysoké výčnelky spolu s ich ideálnym počtom zaručujú vysoké samočistiace schopnosti. Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance Agristar 365 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a trhaniu.

Izraelský výrobca týchto pneu spojil vo svojich produktoch najmodernejšie výskum v oblasti výroby pneumatík s výbornou kvalitou. Kvalitné výrobca poľnohospodárskych a lesných pneu. Tieto pneumatiky svojou kvalitou konkurujú najlepším svetovým výrobcom poľnohospodárskych pneu. Spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach.

Alliance je výrobca poľnohospodárskych pneumatík, ktorý spojil vo svojich produktoch ten najmodernejší výskum v oblasti výroby pneumatík s vynikajúcou kvalitou. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a rozvojovom centre a vyrábané v moderných závodoch v Izraeli a Indii. Alliance sa rozvojom polnohospodářských, lesných, stavebných a EM pneumatík zaoberá už viac ako 40 rokov. Tento výrobca ponúka zákazníkom veľmi široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysoko kvalitné produkty.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru