Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • lesní

Alliance Agro Forestry 333

Rozmery
Šírka
460
Profil
85
Priemer
R38
154/151A8/B
TL 14PR

Vynikajúca ochrana pneumatík pred prerezaním a prepichnutím. Novo vyvinuté lesné pneumatiky série 85, Alliance Agro Forestry 333 pre traktory používané v lese. Široký oceľový kord (od ramena k ramenu). Vynikajúca...
Viac informácií

Agro Forestry 333

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Vynikajúca ochrana pneumatík pred prerezaním a prepichnutím. Novo vyvinuté lesné pneumatiky série 85, Alliance Agro Forestry 333 pre traktory používané v lese. Široký oceľový kord (od ramena k ramenu). Vynikajúca ochrana pred prerezaním a prepichnutím. Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance Agro Forestry 333 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a trhaniu. Traktorová pneumatika Alliance Agro Forestry 333 určená do lesov pre traktory a vyvážečky. 25% väčšia hĺbka profilu v porovnaní so štandardnými pneumatikami R-1 pre dlhú životnosť a vysokú trakciu aj za veľmi mokrých podmienok použitia. Pevná, nylonová, diagonálna konštrukcia pneumatiky Agristar 378 XL chráni proti mechanickým poruchám a poškodením pneumatiky vlhkosťou. Dezén Alliance Agro Forestry 333 je klasická pneumatika najviac používaná u lesných traktorov. Vysoká nosnosť a odolnosť pneu Alliance Agro Forestry 333 je daná aj vďaka oceľovému kordu pneumatiky! Pneumatika Alliance Agro Forestry 333 má silnú nylonovú vrstvu, oceľový kord a vystužené bočné steny. 25% väčšia hĺbka profilu v porovnaní so štandardnými pneumatikami R-1 pre dlhú životnosť a vysokú trakciu aj za veľmi mokrých podmienok použitia. Masívne jadro pätky a vysoký obal kordov. Masívne jadro pätky a vysoký obal kordov. Široký oceľový kord (od ramena k ramenu).

Izraelský výrobca týchto pneu spojil vo svojich produktoch najmodernejšie výskum v oblasti výroby pneumatík s výbornou kvalitou. Kvalitné výrobca poľnohospodárskych a lesných pneu. Tieto pneumatiky svojou kvalitou konkurujú najlepším svetovým výrobcom poľnohospodárskych pneu. Spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach.

Alliance je výrobca poľnohospodárskych pneumatík, ktorý spojil vo svojich produktoch ten najmodernejší výskum v oblasti výroby pneumatík s vynikajúcou kvalitou. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a rozvojovom centre a vyrábané v moderných závodoch v Izraeli a Indii. Alliance sa rozvojom polnohospodářských, lesných, stavebných a EM pneumatík zaoberá už viac ako 40 rokov. Tento výrobca ponúka zákazníkom veľmi široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysoko kvalitné produkty.

Nahoru