Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • lesní - flotační

Alliance Forestar 343

Rozmery
Šírka
600
Profil
50
Priemer
R22.5
156/149A2/A8
TL 16PR

Pneu Alliance Forestar 343 spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach. Lesné flotačné nízkotlakový pneumatika Alliance Forestar 343 pre vyvážacie stroje. Pevná, nylonová, diagonálna konštrukcia pneumatiky Alliance...
Viac informácií

Forestar 343

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneu Alliance Forestar 343 spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach. Lesné flotačné nízkotlakový pneumatika Alliance Forestar 343 pre vyvážacie stroje. Pevná, nylonová, diagonálna konštrukcia pneumatiky Alliance Forestar 343 chráni proti mechanickým poruchám a poškodením pneumatiky vlhkosťou. Silná nylonová konštrukcia pneumatiky Alliance Forestar 343 zaručuje dlhú životnosť. Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance Forestar 343 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a trhaniu. Lesné pneumatika Alliance Forestar 343 má v behúňa oceľový nárazník a preto je ideálny na použitie na lesné práce v akomkoľvek teréne. Lesné pneumatika Alliance Forestar 343 je určená na harvestory a vyvážacie súpravy do lesa.

Izraelský výrobca týchto pneu spojil vo svojich produktoch najmodernejšie výskum v oblasti výroby pneumatík s výbornou kvalitou. Kvalitné výrobca poľnohospodárskych a lesných pneu. Tieto pneumatiky svojou kvalitou konkurujú najlepším svetovým výrobcom poľnohospodárskych pneu. Spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach.

Alliance je výrobca poľnohospodárskych pneumatík, ktorý spojil vo svojich produktoch ten najmodernejší výskum v oblasti výroby pneumatík s vynikajúcou kvalitou. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a rozvojovom centre a vyrábané v moderných závodoch v Izraeli a Indii. Alliance sa rozvojom polnohospodářských, lesných, stavebných a EM pneumatík zaoberá už viac ako 40 rokov. Tento výrobca ponúka zákazníkom veľmi široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysoko kvalitné produkty

Nahoru