Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • lesní

Alliance Forestry 360

Rozmery
Šírka
540
Profil
65
Priemer
R28
162/155A2/A8
TL 16PR

Umožňuje excelentný trakciu aj nízke zhutňovania pôdy. Lesné pneumatika Alliance Forestry 360 séria 65/70 pre traktory používané v lese poskytuje vynikajúcu stabilitu pri použití. Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance Forestry...
Viac informácií

Forestry 360

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Umožňuje excelentný trakciu aj nízke zhutňovania pôdy. Lesné pneumatika Alliance Forestry 360 séria 65/70 pre traktory používané v lese poskytuje vynikajúcu stabilitu pri použití. Špeciálna gumová zmes pneumatiky Alliance Forestry 360 poskytuje potrebnú flexibilitu, znížené opotrebenie a odolnosť voči praskaniu a trhaniu. Dobré vlastnosti samočistenia a ochrana pred prerezaním. Silná nylonová konštrukcia Alliance Forestry 360 zaručuje dlhú životnosť. Vysoký objem vzduchu pre vysoké nosnosti zároveň pri nízkom tlaku vzduchu. Traktorová pneumatika určená do lesov pre traktory a vyvážečky. Pneu Alliance Forestry 360 spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach. Vystužené bočnice, vrstvy oceľového kordu a špeciálna zmes gumy pre najťažšie použitie v lese. Pevná, nylonová, diagonálna konštrukcia pneumatiky Alliance Forestry 360 chráni proti mechanickým poruchám a poškodením pneumatiky vlhkosťou. Pneumatika Alliance Forestry 360 je vhodná pre lesné traktory s oceľovým kordom a vystuženými bočnicami.

Izraelský výrobca týchto pneu spojil vo svojich produktoch najmodernejšie výskum v oblasti výroby pneumatík s výbornou kvalitou. Kvalitné výrobca poľnohospodárskych a lesných pneu. Tieto pneumatiky svojou kvalitou konkurujú najlepším svetovým výrobcom poľnohospodárskych pneu. Spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach.

Alliance je výrobca poľnohospodárskych pneumatík, ktorý spojil vo svojich produktoch ten najmodernejší výskum v oblasti výroby pneumatík s vynikajúcou kvalitou. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a rozvojovom centre a vyrábané v moderných závodoch v Izraeli a Indii. Alliance sa rozvojom polnohospodářských, lesných, stavebných a EM pneumatík zaoberá už viac ako 40 rokov. Tento výrobca ponúka zákazníkom veľmi široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysoko kvalitné produkty

Nahoru