Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • traktor

BKT Agrimax Force

Rozmery
Šírka
IF 600
Profil
70
Priemer
R28
164D
TL

BKT AGRIMAX FORCE - mimoriadne pneumatiky pre vysokovýkonné traktory cca od 250 koní - 20% vyššia nosnosť pri stálom tlaku vzduchu alebo 20% nižší tlak vzduchu pri rovnakej záťaži proti...
Viac informácií

Agrimax Force

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

BKT AGRIMAX FORCE - mimoriadne pneumatiky pre vysokovýkonné traktory cca od 250 koní - 20% vyššia nosnosť pri stálom tlaku vzduchu alebo 20% nižší tlak vzduchu pri rovnakej záťaži proti štandardným pneumatikám. Moderná kostra pneumatiky absorbuje nerovnosti a zabezpečuje maximálny komfort. Lepší handling a priľnavosť na komunikáciách, dlhá životnosť, zlepšená ochrana voči akvaplaningu. Hustý lamelový systém zaisťuje maximálnu priľnavosť a mimoriadny záber. Pneumatiky spĺňajú všetky požiadavky moderných traktorových pneumatík: účinnosť, bezpečnosť, komfort a veľmi vysokú úroveň kvality; Vďaka širokej styčnej ploche sa optimálne šetrí pôda. Menší valivý odpor znižuje spotrebu pohonných hmôt. Vynikajúci handling je dosiahnutý vďaka využitiu jedinečnej živice v behúni, ktorá zvyšuje trakciu lamiel. Maximálna styčná plocha pre nízky tlak na pôdu a čo najlepší záber. Špeciálna zmes materiálov pneumatiky zaručuje dlhú životnosť. Pneumatiky BKT Agrimax Force majú veľké množstvo drážok v blokoch svojho dezénu. Výhody pneumatiky BKT Agrimax Force: pevný stredový blok - vylepšená odozva riadenia a posilnenie stability, vylepšené vlastnosti za mokra, pevný stredový blok pre vysokú stabilitu a manévrovanie, pravidelné rozloženie tlaku a tuhosti na zachovanie parametrov a trvanlivosti, vylepšená citlivosť i spätná väzba. Konštrukcia pneumatiky BKT Agrimax Force zaručuje odolnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Pneumatiky BKT Agrimax Force disponujú pevnou kordovou vrstvou a silnými nárazníkmi pneumatiky. Pneumatiky BKT Agrimax Force majú spevnené ramenné bloky, ktoré sú podstatné počas zatáčania.

BKT - Balkrishna Industries Limited patrí už dlhé roky k významným svetovým výrobcom poľnohospodárskych, nákladných, priemyselných, ATV pneu pre štvorkolky a stavebných pneu. Z tohto dôvodu investuje do výskumu pneumatík a vývoja približne 3,5 % našich ročných obratov. Rozsiahly rad radiálnych pneumatík OTR od firmy BKT je navrhnutý tak, aby odolával aj najtvrdším prevádzkovým podmienkam v lomoch, baniach a staveniskách. Najvyšší rad radiálnych poľnohospodárskych pneumatík spoločnosti BKT vyvinutý za účelom zvýšenia produktivity poľnohospodárov. Rad radiálnych pneumatík OTR od spoločnosti Earthmax ideálny pre montáž na vyklápače, grejdery, nakladače, buldozéry, skládky. Rad pneumatík Portmax obsahuje najvyššie pneumatiky pre stohovače s dosahmi a nosiče stúpania. Rozsah pneumatík radiálnych transportných pneumatík BKT, ktorý je ideálny ako pre terénnu, tak aj cestnú prepravu. Vzhľadom na to, že pneumatiky žeriavov sú vystavené pôsobeniu stresu a extrémnych podmienok použitia, základnou charakteristikou pneumatík radu Airomax je poskytnúť vynikajúcu tepelnú odolnosť. Investície do výskumu a vývoja sú základným kľúčom úspechu v súťaži na zložitom celosvetovom trhu s rýchlo sa vyvíjajúcimi potrebami. Špeciálny sortiment pneumatík radiálnych portov spoločnosti BKT, schopný splniť náročné požiadavky v oblasti logistiky a manipulácie s portami. Talent pre inovácie je základnou kompetenciou Divízie výskumu a vývoja spoločnosti BKT a jednou zo silných stránok. Rad Ridemax je vhodný pre montáž na prívesy, cisterny a rozmetadlá. BKT je rad radiálnych žeriavových pneumatík, ideálny pre najnáročnejšie stavebné aplikácie. Vysoká rýchlosť pri jazde na ceste a spoľahlivosť pri zdvíhaní robí rad pneumatík Airomax tou správnou voľbou pre vaše žeriavy. V reakcii na rastúci dopyt po zisku poľnohospodárov umožňuje rad pneumatík Ridemax prepravovať ťažké náklady pri vyššej rýchlosti, aby sa zvýšila produktivita špičkových veľkých poľnohospodárskych zariadení. Rad pneumatík Agrimax zahŕňa najvyššie pneumatiky pre vysoko výkonné traktory, vysoko výkonné traktory, harvestory, postrekovače a rozmetadlá, nech už je vaša poľnohospodárska aplikácia čokoľvek, ponúka rad pneumatík Agrimax špičkový výkon, ktorý vždy poskytuje najlepšiu ochranu vašim poliam. Silné a pevné v najťažších prevádzkových podmienkach, tieto pneumatiky v prístavoch zvládnu aj tie najťažšie zaťaženia, ktoré si udržujú vynikajúcu stabilitu.

Nahoru