Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • traktor

BKT Agrimax Fortis

Rozmery
Šírka
600
Profil
70
Priemer
R30
161/158A8/D
TL

Je navrhnutá pre najnovšie, najmodernejšie a najvýkonnejšie traktory. Ponúka veľmi vysokú nosnosť. Lepší handling a priľnavosť na komunikáciách, dlhá životnosť, zlepšená ochrana voči akvaplaningu. Pneumatika zaručuje vynikajúce jazdné pohodlie, rovnako...
Viac informácií

Agrimax Fortis

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Je navrhnutá pre najnovšie, najmodernejšie a najvýkonnejšie traktory. Ponúka veľmi vysokú nosnosť. Lepší handling a priľnavosť na komunikáciách, dlhá životnosť, zlepšená ochrana voči akvaplaningu. Pneumatika zaručuje vynikajúce jazdné pohodlie, rovnako ako úsporu paliva. Univerzálne použitie na všetky povrchy. Pneumatiky BKT Agrimax Fortis majú spevnené ramenné bloky, ktoré sú podstatné počas zatáčania. Konštrukcia pneumatiky BKT Agrimax Fortis zaručuje odolnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Vynikajúci handling je dosiahnutý vďaka využitiu jedinečnej živice v behúni, ktorá zvyšuje trakciu lamiel. BKT Agrimax Fortis je ideálna pneumatika na spracovanie pôdy, poľnú a cestnú dopravu. Výhody pneumatiky BKT Agrimax Fortis: pevný stredový blok - vylepšená odozva riadenia a posilnenie stability, vylepšené vlastnosti za mokra, pevný stredový blok pre vysokú stabilitu a manévrovanie, pravidelné rozloženie tlaku a tuhosti na zachovanie parametrov a trvanlivosti, vylepšená citlivosť aj spätná väzba. Pneumatiky BKT Agrimax Fortis disponujú pevnou kordovou vrstvou a silnými nárazníkmi pneumatiky. Pneumatiky BKT Agrimax Fortis majú veľké množstvo drážok v blokoch svojho dezénu. Hustý lamelový systém zaisťuje maximálnu priľnavosť a mimoriadny záber.

BKT - Balkrishna Industries Limited patrí už dlhé roky k významným svetovým výrobcom poľnohospodárskych, nákladných, priemyselných, ATV pneu pre štvorkolky a stavebných pneu. Z tohto dôvodu investuje do výskumu pneumatík a vývoja približne 3,5 % našich ročných obratov. Rozsiahly rad radiálnych pneumatík OTR od firmy BKT je navrhnutý tak, aby odolával aj najtvrdším prevádzkovým podmienkam v lomoch, baniach a staveniskách. Najvyšší rad radiálnych poľnohospodárskych pneumatík spoločnosti BKT vyvinutý za účelom zvýšenia produktivity poľnohospodárov. Rad radiálnych pneumatík OTR od spoločnosti Earthmax ideálny pre montáž na vyklápače, grejdery, nakladače, buldozéry, skládky. Rad pneumatík Portmax obsahuje najvyššie pneumatiky pre stohovače s dosahmi a nosiče stúpania. Rozsah pneumatík radiálnych transportných pneumatík BKT, ktorý je ideálny ako pre terénnu, tak aj cestnú prepravu. Vzhľadom na to, že pneumatiky žeriavov sú vystavené pôsobeniu stresu a extrémnych podmienok použitia, základnou charakteristikou pneumatík radu Airomax je poskytnúť vynikajúcu tepelnú odolnosť. Investície do výskumu a vývoja sú základným kľúčom úspechu v súťaži na zložitom celosvetovom trhu s rýchlo sa vyvíjajúcimi potrebami. Špeciálny sortiment pneumatík radiálnych portov spoločnosti BKT, schopný splniť náročné požiadavky v oblasti logistiky a manipulácie s portami. Talent pre inovácie je základnou kompetenciou Divízie výskumu a vývoja spoločnosti BKT a jednou zo silných stránok. Rad Ridemax je vhodný pre montáž na prívesy, cisterny a rozmetadlá. BKT je rad radiálnych žeriavových pneumatík, ideálny pre najnáročnejšie stavebné aplikácie. Vysoká rýchlosť pri jazde na ceste a spoľahlivosť pri zdvíhaní robí rad pneumatík Airomax tou správnou voľbou pre vaše žeriavy. V reakcii na rastúci dopyt po zisku poľnohospodárov umožňuje rad pneumatík Ridemax prepravovať ťažké náklady pri vyššej rýchlosti, aby sa zvýšila produktivita špičkových veľkých poľnohospodárskych zariadení. Rad pneumatík Agrimax zahŕňa najvyššie pneumatiky pre vysoko výkonné traktory, vysoko výkonné traktory, harvestory, postrekovače a rozmetadlá, nech už je vaša poľnohospodárska aplikácia čokoľvek, ponúka rad pneumatík Agrimax špičkový výkon, ktorý vždy poskytuje najlepšiu ochranu vašim poliam. Silné a pevné v najťažších prevádzkových podmienkach, tieto pneumatiky v prístavoch zvládnu aj tie najťažšie zaťaženia, ktoré si udržujú vynikajúcu stabilitu.

Nahoru