Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • traktor

BKT RT 657

Rozmery
Šírka
600
Profil
65
Priemer
R34
160/157A8/D
TL

BKT Agrimax RT 657 je ideálna pneumatika na spracovanie pôdy, poľnú a cestnú dopravu. Pneumatika zaručuje vynikajúce jazdné pohodlie, rovnako ako výraznú úsporu paliva. Agrimax RT 657 je najlepšou voľbou...
Viac informácií

RT 657

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

BKT Agrimax RT 657 je ideálna pneumatika na spracovanie pôdy, poľnú a cestnú dopravu. Pneumatika zaručuje vynikajúce jazdné pohodlie, rovnako ako výraznú úsporu paliva. Agrimax RT 657 je najlepšou voľbou pre tých, ktorí potrebujú všestrannú a spoľahlivú pneumatiku. Široká plocha zaisťuje najlepšiu možnú trakciu. Univerzálne použitie na všetky povrchy. Kvalitná kostra garantuje dlhú životnosť pneumatiky. Vynikajúci handling a krátka brzdná dráha pneumatiky BKT RT 657 sú dosiahnuté vďaka využitiu špeciálnej živice v behúni, ktorá zvyšuje trakciu lamiel pneumatiky. Výhody pneumatík BKT RT 657: pevný stredový blok – vylepšená odozva riadenia a posilnenie stability, vylepšené jazdné a brzdné vlastnosti za mokra, pevný stredový blok pre vysokú stabilitu a manévrovanie, pravidelné rozloženie tlaku a tuhosti bez ohľadu na rýchlosť na zachovanie parametrov a trvanlivosti, vylepšená citlivosť aj spätná väzba. Vďaka technológiám použitým pri výrobe pneumatiky BKT RT 657 je pneumatika tichá. Pneumatiky BKT RT 657 majú veľké množstvo drážok v blokoch svojho dezénu, čím pneu BKT RT 657 pomáha predchádzať akvaplaningu. Dizajn a dezén pneumatík BKT RT 657 dodávajú jedinečný vzhľad a pneumatika potom vyniká v priľnavosti, ovládateľnosti, komforte a brzdení na suchej aj mokrej vozovke. Konštrukcia pneumatiky BKT RT 657 zaručuje odolnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach a moderné zlúčeniny s vysokým obsahom siliky zaisťujú dlhý kilometrový výkon a nízku hlučnosť. Pneumatiky BKT RT 657 majú spevnené ramenné bloky, ktoré sú podstatné počas zatáčania. Dlhá životnosť, zlepšená ochrana voči akvaplaningu. Handling a krátka brzdná dráha pneu BKT RT 657 na mokrom povrchu, penumatika disponuje pevnou kordovou vrstvou a silnými pneu nárazníkmi. Využitím vysoko kvalitných materiálov kombinuje pneumatika BKT RT 657 pohodlie a bezpečnosť, výsledkom je pneumatika vyrobená z high-tech materiálov. Pneumatiky BKT RT 657 ponúkajú skvelú priľnavosť a asymetrický profil a optimalizovanú stopu pneumatík BKT RT 657, zaisťujú vynikajúcu kontrolu nad jazdou a spoľahlivú odozvu riadenia. Pneumatiky majú vďaka svojmu unikátnemu dizajnu behúňa zlepšenú akceleráciu v rôznych podmienkach. Pneumatiky BKT RT 657 skvele priľnú k suchej aj mokrej vozovke a zaistia vám kratšiu brzdnú dráhu. Hustý lamelový systém zaisťuje maximálnu priľnavosť a mimoriadny záber.

BKT - Balkrishna Industries Limited patrí už dlhé roky k významným svetovým výrobcom poľnohospodárskych, nákladných, priemyselných, ATV pneu pre štvorkolky a stavebných pneu. Z tohto dôvodu investuje do výskumu pneumatík a vývoja približne 3,5 % našich ročných obratov. Rozsiahly rad radiálnych pneumatík OTR od firmy BKT je navrhnutý tak, aby odolával aj najtvrdším prevádzkovým podmienkam v lomoch, baniach a staveniskách. Najvyšší rad radiálnych poľnohospodárskych pneumatík spoločnosti BKT vyvinutý za účelom zvýšenia produktivity poľnohospodárov. Rad radiálnych pneumatík OTR od spoločnosti Earthmax ideálny pre montáž na vyklápače, grejdery, nakladače, buldozéry, skládky. Rad pneumatík Portmax obsahuje najvyššie pneumatiky pre stohovače s dosahmi a nosiče stúpania. Rozsah pneumatík radiálnych transportných pneumatík BKT, ktorý je ideálny ako pre terénnu, tak aj cestnú prepravu. Vzhľadom na to, že pneumatiky žeriavov sú vystavené pôsobeniu stresu a extrémnych podmienok použitia, základnou charakteristikou pneumatík radu Airomax je poskytnúť vynikajúcu tepelnú odolnosť. Investície do výskumu a vývoja sú základným kľúčom úspechu v súťaži na zložitom celosvetovom trhu s rýchlo sa vyvíjajúcimi potrebami. Špeciálny sortiment pneumatík radiálnych portov spoločnosti BKT, schopný splniť náročné požiadavky v oblasti logistiky a manipulácie s portami. Talent pre inovácie je základnou kompetenciou Divízie výskumu a vývoja spoločnosti BKT a jednou zo silných stránok. Rad Ridemax je vhodný pre montáž na prívesy, cisterny a rozmetadlá. BKT je rad radiálnych žeriavových pneumatík, ideálny pre najnáročnejšie stavebné aplikácie. Vysoká rýchlosť pri jazde na ceste a spoľahlivosť pri zdvíhaní robí rad pneumatík Airomax tou správnou voľbou pre vaše žeriavy. V reakcii na rastúci dopyt po zisku poľnohospodárov umožňuje rad pneumatík Ridemax prepravovať ťažké náklady pri vyššej rýchlosti, aby sa zvýšila produktivita špičkových veľkých poľnohospodárskych zariadení. Rad pneumatík Agrimax zahŕňa najvyššie pneumatiky pre vysoko výkonné traktory, vysoko výkonné traktory, harvestory, postrekovače a rozmetadlá, nech už je vaša poľnohospodárska aplikácia čokoľvek, ponúka rad pneumatík Agrimax špičkový výkon, ktorý vždy poskytuje najlepšiu ochranu vašim poliam. Silné a pevné v najťažších prevádzkových podmienkach, tieto pneumatiky v prístavoch zvládnu aj tie najťažšie zaťaženia, ktoré si udržujú vynikajúcu stabilitu.

Nahoru