Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • traktor

BKT RT 855

Rozmery
Šírka
480
Profil
80
Priemer
R50
159/159A8/B
TL

Pneumatiky BKT Agrimax RT 855 poskytujú skvelú trakciu a komfort jazdy, určené na spracovanie pôdy, poľnú a cestnú dopravu. Široká plocha zaisťuje najlepšiu možnú trakciu. Univerzálne použitie na všetky povrchy....
Viac informácií

RT 855

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneumatiky BKT Agrimax RT 855 poskytujú skvelú trakciu a komfort jazdy, určené na spracovanie pôdy, poľnú a cestnú dopravu. Široká plocha zaisťuje najlepšiu možnú trakciu. Univerzálne použitie na všetky povrchy. Kvalitná kostra garantuje dlhú životnosť pneumatiky. Dobrý záber a samočistiaca schopnosť. Zaoblený dezén v oblasti ramien na šetrnosť k rastlinám. Optimalizovaná zmes pneu: o 25 % nižšie opotrebovanie, o 30 % zlepšená odolnosť proti prierazu a odlupovaniu ao 20 % väčšia ťažná sila. Pneumatiky BKT RT 855 skvele priľnú k suchej aj mokrej vozovke a zaistia vám kratšiu brzdnú dráhu. Dlhá životnosť, zlepšená ochrana voči akvaplaningu. Konštrukcia pneumatiky BKT RT 855 zaručuje odolnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach a moderné zlúčeniny s vysokým obsahom siliky zaisťujú dlhý kilometrový výkon a nízku hlučnosť. Dizajn a dezén pneumatík BKT RT 855 dodávajú jedinečný vzhľad a pneumatika potom vyniká v priľnavosti, ovládateľnosti, komforte a brzdení na suchej aj mokrej vozovke. Pneumatiky BKT RT 855 majú spevnené ramenné bloky, ktoré sú podstatné počas zatáčania. Výhody pneumatík BKT RT 855: pevný stredový blok – vylepšená odozva riadenia a posilnenie stability, vylepšené jazdné a brzdné vlastnosti za mokra, pevný stredový blok pre vysokú stabilitu a manévrovanie, pravidelné rozloženie tlaku a tuhosti bez ohľadu na rýchlosť na zachovanie parametrov a trvanlivosti, vylepšená citlivosť aj spätná väzba. Pneumatiky BKT RT 855 majú veľké množstvo drážok v blokoch svojho dezénu, čím pneu BKT RT 855 pomáha predchádzať akvaplaningu. Vynikajúci handling a krátka brzdná dráha pneumatiky BKT RT 855 sú dosiahnuté vďaka využitiu špeciálnej živice v behúni, ktorá zvyšuje trakciu lamiel pneumatiky. Handling a krátka brzdná dráha pneu BKT RT 855 na mokrom povrchu, penumatika disponuje pevnou kordovou vrstvou a silnými pneu nárazníkmi. Hustý lamelový systém zaisťuje maximálnu priľnavosť a mimoriadny záber. Pneumatiky BKT RT 855 ponúkajú skvelú priľnavosť a asymetrický profil a optimalizovaná stopa pneumatík BKT RT 855, zaisťujú vynikajúcu kontrolu nad jazdou a spoľahlivú odozvu riadenia. Vďaka technológiám použitým pri výrobe pneumatiky BKT RT 855 je pneumatika tichá. Využitím vysoko kvalitných materiálov kombinuje pneumatika BKT RT 855 pohodlie a bezpečnosť, výsledkom je pneumatika vyrobená z high-tech materiálov. Pneumatiky majú vďaka svojmu unikátnemu dizajnu behúňa zlepšenú akceleráciu v rôznych podmienkach.

BKT - Balkrishna Industries Limited patrí už dlhé roky k významným svetovým výrobcom poľnohospodárskych, nákladných, priemyselných, ATV pneu pre štvorkolky a stavebných pneu. Z tohto dôvodu investuje do výskumu pneumatík a vývoja približne 3,5 % našich ročných obratov. Rozsiahly rad radiálnych pneumatík OTR od firmy BKT je navrhnutý tak, aby odolával aj najtvrdším prevádzkovým podmienkam v lomoch, baniach a staveniskách. Najvyšší rad radiálnych poľnohospodárskych pneumatík spoločnosti BKT vyvinutý za účelom zvýšenia produktivity poľnohospodárov. Rad radiálnych pneumatík OTR od spoločnosti Earthmax ideálny pre montáž na vyklápače, grejdery, nakladače, buldozéry, skládky. Rad pneumatík Portmax obsahuje najvyššie pneumatiky pre stohovače s dosahmi a nosiče stúpania. Rozsah pneumatík radiálnych transportných pneumatík BKT, ktorý je ideálny ako pre terénnu, tak aj cestnú prepravu. Vzhľadom na to, že pneumatiky žeriavov sú vystavené pôsobeniu stresu a extrémnych podmienok použitia, základnou charakteristikou pneumatík radu Airomax je poskytnúť vynikajúcu tepelnú odolnosť. Investície do výskumu a vývoja sú základným kľúčom úspechu v súťaži na zložitom celosvetovom trhu s rýchlo sa vyvíjajúcimi potrebami. Špeciálny sortiment pneumatík radiálnych portov spoločnosti BKT, schopný splniť náročné požiadavky v oblasti logistiky a manipulácie s portami. Talent pre inovácie je základnou kompetenciou Divízie výskumu a vývoja spoločnosti BKT a jednou zo silných stránok. Rad Ridemax je vhodný pre montáž na prívesy, cisterny a rozmetadlá. BKT je rad radiálnych žeriavových pneumatík, ideálny pre najnáročnejšie stavebné aplikácie. Vysoká rýchlosť pri jazde na ceste a spoľahlivosť pri zdvíhaní robí rad pneumatík Airomax tou správnou voľbou pre vaše žeriavy. V reakcii na rastúci dopyt po zisku poľnohospodárov umožňuje rad pneumatík Ridemax prepravovať ťažké náklady pri vyššej rýchlosti, aby sa zvýšila produktivita špičkových veľkých poľnohospodárskych zariadení. Rad pneumatík Agrimax zahŕňa najvyššie pneumatiky pre vysoko výkonné traktory, vysoko výkonné traktory, harvestory, postrekovače a rozmetadlá, nech už je vaša poľnohospodárska aplikácia čokoľvek, ponúka rad pneumatík Agrimax špičkový výkon, ktorý vždy poskytuje najlepšiu ochranu vašim poliam. Silné a pevné v najťažších prevádzkových podmienkach, tieto pneumatiky v prístavoch zvládnu aj tie najťažšie zaťaženia, ktoré si udržujú vynikajúcu stabilitu.

Nahoru