Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Traktorové přední

Cultor AS - Front 06

Rozmery
Šírka
7.5
Profil
-
Priemer
-16
TT

Pneumatiky Cultor AS - Front 06 s pozdĺžnymi drážkami a vysokým pozitívnym zaplnením dezénu pneumatiky zabezpečujú bezpečnú jazdu a dobré držanie stopy. Pneumatiky Cultor pre predné kolesá traktorov sú vhodné...
Viac informácií

-100%
AS - Front 06
129,60 € Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-100%

Pneumatiky Cultor AS - Front 06 s pozdĺžnymi drážkami a vysokým pozitívnym zaplnením dezénu pneumatiky zabezpečujú bezpečnú jazdu a dobré držanie stopy. Pneumatiky Cultor pre predné kolesá traktorov sú vhodné pre riadené osi traktorov. Záberový profil AS-Front 13 je vhodný aj pre poháňané kolesá.

Pneumatiky Cultor RD vynikajú svojou všestrannosťou, výbornému prenosu síl pre vysoký výkon pri práci na poli a ponúka vysoký jazdný komfort. V predaji sú od decembra 2015. Zákazníci si pod značkou Cultor môžu navyše vyberať tiež z ponuky industriálnych pneumatík, ale aj plášťov pre stroje zo segmentov earthmover (EM), skid steer a multipurpose (MPT). Nové radiálne poľnohospodárske plášte Cultor sú značené RD-01, RD-02 a RD-03.

Pneumatiky Cultor sa vyrába v európskych závodoch spoločnosti Mitas, ktoré patria medzi najmodernejšie na svete. Prvotriedne radiálne a diagonálne pneumatiky značky Cultor sú určené predovšetkým pre traktory a ďalšie poľnohospodárske stroje. Pod značkou Cultor RD zákazníci získajú kvalitné radiálne poľnohospodárske pneumatiky s atraktívnou cenou a zaujmú tak farmára, ktorí hľadajú alternatívu k prémiovým plášťov.

Nahoru