Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Mitas AC 65

Rozmery
Šírka
650
Profil
65
Priemer
R42
165D
TL Traktor

Veľmi šetrná pneumatika k podložiu vďaka veľkej kontaktnej ploche a mimoriadne nosnosti. Väčší komfort obsluhy v doprave aj pri vyšších rýchlostiach do 65 km / h. Konštrukcia pneumatiky Mitas AC...
Viac informácií

-26%
AC 65

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-26%

Veľmi šetrná pneumatika k podložiu vďaka veľkej kontaktnej ploche a mimoriadne nosnosti. Väčší komfort obsluhy v doprave aj pri vyšších rýchlostiach do 65 km / h. Konštrukcia pneumatiky Mitas AC 65 ​​zaručuje rovnomerné rozloženie tlaku na podložie. Mimoriadne hospodárna pneumatika Mitas AC 65 ​​vďaka veľmi dobrému záberu a zmesi veľmi odolné proti opotrebeniu. Pneumatika Mitas AC 65 ​​má vďaka svojmu dezénu dobrú smerovú kontrolu v rôznych prevádzkových podmienkach. Dezén pneumatiky Mitas AC 65 ​​má vynikajúcu trakciu a vyniká samočistiacimi vlastnosťami. Robustný dezén s dobrou trakciou a výbornou stabilitou. Pneumatika je navrhnutá predovšetkým do ťažšieho terénu. Pneumatika Mitas AC 65 ​​má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolnosťou proti šmyku. Vďaka záberovým aj vodiacim vlastnostiam a vďaka vyššiemu vyplnenie a dezénu, má Mitas AC 65 ​​dobrú stabilitu a dobrý záber. Vysoká prepravná kapacita vďaka veľkému objemu vzduchu. Vďaka celooceľové konštrukcii je zaručená vysoká odolnosť pneumatiky, priaznivá ekonomika prevádzky a vynikajúci jazdný komfort. Vyššia odolnosť pneumatiky proti prerazeniu a opotrebovania behúňa vďaka vyššiemu zaplnenia dezénu.

Pneumatiky vyrábané pod značkou Mitas sú určené na distribúciu do celého sveta ako súčasť originálnej výbavy od výrobcov strojov. Dnes Mitas vlastné tri výrobné závody pneumatík v Slovenskej republike, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City v štáte Iowa. História Mitas siaha až do tridsiatych rokov minulého storočia, kedy sa najprv v Prahe a potom aj v Zlíne začali vyrábať pneumatiky Mitas. Široká ponuka je doplnená o lietadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas sa vyrába mimocestné motocyklové pneumatiky a od roku 2013 tiež cestné radiálne pneumatiky. Spoločnosť Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobca Necestné (poľnohospodárskych, industriálnych, motocyklových) pneumatík. Spoločnosť MITAS s ročným obratom 450 mil eur (2012), je jedným z popredných európskych výrobcov poľnohospodárskych pneumatík a pneumatík pre ťažkú ​​stavebnú techniku. Popri výrobných závodov pneumatík je Mitas zastúpený v 14 krajinách prostredníctvom svojich zahraničných pobočiek a má vlastné globálne predajné a distribučnú sieť. Vyrába a distribuuje pneumatiky pod dvoma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas ponúka ucelený rad radiálnych a diagonálne pneumatík pre traktory a vleky a široký rad priemyselných, viacúčelových pneumatík (MPT) a pneumatík pre stavebnú techniku ​​(OTR). Mitas sa zaoberá výrobou poľnohospodárskych pneumatík (pre traktory a kombajny), osobných industriálnych pneumatík (viacúčelové MPT pneumatiky, radiálne OTR pneu pre stavebné stroje, vysokozdvihom a motocyklových pneumatík.

Nahoru