Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Mitas HC 2000

Rozmery
Šírka
650
Profil
65
Priemer
R42
170D
TL Traktor

Pneumatika Mitas HC2000, nová VF (Very High flexion) pneumatika pre veľmi výkonné traktory. Robustný dezén s dobrou trakciou a výbornou stabilitou. Pneumatika je navrhnutá predovšetkým do ťažšieho terénu. Dezén pneumatiky...
Viac informácií

-50%
HC 2000
5 163,60 € 2 604,50 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-50%

Pneumatika Mitas HC2000, nová VF (Very High flexion) pneumatika pre veľmi výkonné traktory. Robustný dezén s dobrou trakciou a výbornou stabilitou. Pneumatika je navrhnutá predovšetkým do ťažšieho terénu. Dezén pneumatiky Mitas HC2000 má vynikajúcu trakciu a vyniká samočistiacimi vlastnosťami. Výrazne lepšia ochrana pôdy a jej nižšia utuženie vďaka veľkému odtlačku pneumatiky Mitas HC2000. Vďaka záberovým aj vodiacim vlastnostiam a vďaka vyššiemu vyplnenie a dezénu, má Mitas HC2000 dobrú stabilitu a dobrý záber. Pneumatika Mitas HC2000 má vďaka svojmu dezénu dobrú smerovú kontrolu v rôznych prevádzkových podmienkach. Konštrukcia pneumatiky Mitas HC2000 zaručuje rovnomerné rozloženie tlaku na podložie. Vďaka celooceľové konštrukcii je zaručená vysoká odolnosť pneumatiky, priaznivá ekonomika prevádzky a vynikajúci jazdný komfort. Vyššia odolnosť pneumatiky proti prerazeniu a opotrebovania behúňa vďaka vyššiemu zaplnenia dezénu. Pneumatika Mitas HC2000 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolnosťou proti šmyku. Vyššia nosnosť pneumatík Mitas HC2000 pre vyššiu efektivitu stroja. Veľmi účinný prenos trakčných síl pneumatík Mitas HC2000 vďaka nižšiemu hustícímu tlaku.

Pneumatiky vyrábané pod značkou Mitas sú určené na distribúciu do celého sveta ako súčasť originálnej výbavy od výrobcov strojov. Dnes Mitas vlastné tri výrobné závody pneumatík v Slovenskej republike, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City v štáte Iowa. História Mitas siaha až do tridsiatych rokov minulého storočia, kedy sa najprv v Prahe a potom aj v Zlíne začali vyrábať pneumatiky Mitas. Široká ponuka je doplnená o lietadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas sa vyrába mimocestné motocyklové pneumatiky a od roku 2013 tiež cestné radiálne pneumatiky. Spoločnosť Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobca Necestné (poľnohospodárskych, industriálnych, motocyklových) pneumatík. Spoločnosť MITAS s ročným obratom 450 mil eur (2012), je jedným z popredných európskych výrobcov poľnohospodárskych pneumatík a pneumatík pre ťažkú ​​stavebnú techniku. Popri výrobných závodov pneumatík je Mitas zastúpený v 14 krajinách prostredníctvom svojich zahraničných pobočiek a má vlastné globálne predajné a distribučnú sieť. Vyrába a distribuuje pneumatiky pod dvoma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas ponúka ucelený rad radiálnych a diagonálne pneumatík pre traktory a vleky a široký rad priemyselných, viacúčelových pneumatík (MPT) a pneumatík pre stavebnú techniku ​​(OTR). Mitas sa zaoberá výrobou poľnohospodárskych pneumatík (pre traktory a kombajny), osobných industriálnych pneumatík (viacúčelové MPT pneumatiky, radiálne OTR pneu pre stavebné stroje, vysokozdvihom a motocyklových pneumatík.

Nahoru