Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • bantam - malá zem.technika

Mitas V5501

Rozmery
Šírka
4.00
Profil
4.80
Priemer
-8
TT, 2PR

Vyššia odolnosť pneumatiky proti prerazeniu a opotrebovania behúňa vďaka vyššiemu zaplnenia dezénu. Pneumatiky Mitas V5501 sú pneumatiky určené pre malú poľnohospodársku techniku ​​a ručné vozíky. Sú odolné voči opotrebovaniu. Robustný...
Viac informácií

-97%
V5501
348,00 € 9,00 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-97%

Vyššia odolnosť pneumatiky proti prerazeniu a opotrebovania behúňa vďaka vyššiemu zaplnenia dezénu. Pneumatiky Mitas V5501 sú pneumatiky určené pre malú poľnohospodársku techniku ​​a ručné vozíky. Sú odolné voči opotrebovaniu. Robustný dezén s dobrou trakciou a výbornou stabilitou. Pneumatika Mitas V5501 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolnosťou proti šmyku. Vďaka celooceľové konštrukcii je zaručená vysoká odolnosť pneumatiky, priaznivá ekonomika prevádzky a vynikajúci jazdný komfort. Konštrukcia pneumatiky Mitas V5501 zaručuje rovnomerné rozloženie tlaku na podložie. Dezén pneumatiky Mitas V5501 má vynikajúcu trakciu a vyniká samočistiacimi vlastnosťami. Pneumatika je navrhnutá predovšetkým do ťažšieho terénu. Pneumatiky MITAS V5501 zaručujú optimálnu trakciu a priľnavosť aj pri maximálnom zaťažení. Vďaka záberovým aj vodiacim vlastnostiam a vďaka vyššiemu vyplnenie a dezénu, má Mitas V5501 dobrú stabilitu a dobrý záber. Pneumatika Mitas V5501 má vďaka svojmu dezénu dobrú smerovú kontrolu v rôznych prevádzkových podmienkach.

Pneumatiky vyrábané pod značkou Mitas sú určené na distribúciu do celého sveta ako súčasť originálnej výbavy od výrobcov strojov. Dnes Mitas vlastné tri výrobné závody pneumatík v Slovenskej republike, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City v štáte Iowa. História Mitas siaha až do tridsiatych rokov minulého storočia, kedy sa najprv v Prahe a potom aj v Zlíne začali vyrábať pneumatiky Mitas. Široká ponuka je doplnená o lietadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas sa vyrába mimocestné motocyklové pneumatiky a od roku 2013 tiež cestné radiálne pneumatiky. Spoločnosť Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobca Necestné (poľnohospodárskych, industriálnych, motocyklových) pneumatík. Spoločnosť MITAS s ročným obratom 450 mil eur (2012), je jedným z popredných európskych výrobcov poľnohospodárskych pneumatík a pneumatík pre ťažkú ​​stavebnú techniku. Popri výrobných závodov pneumatík je Mitas zastúpený v 14 krajinách prostredníctvom svojich zahraničných pobočiek a má vlastné globálne predajné a distribučnú sieť. Vyrába a distribuuje pneumatiky pod dvoma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas ponúka ucelený rad radiálnych a diagonálne pneumatík pre traktory a vleky a široký rad priemyselných, viacúčelových pneumatík (MPT) a pneumatík pre stavebnú techniku ​​(OTR). Mitas sa zaoberá výrobou poľnohospodárskych pneumatík (pre traktory a kombajny), osobných industriálnych pneumatík (viacúčelové MPT pneumatiky, radiálne OTR pneu pre stavebné stroje, vysokozdvihom a motocyklových pneumatík.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru