Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • EM

Alliance 308

Rozmery
Šírka
17.50
Profil
-
Priemer
R25
158B
TL 16PR L2

Pneumatika Alliance 308 obsahuje ozónovej a poveternostne odolné zlúčeniny a má silnú nylonovú konštrukciu. Dezén Alliance 308 má zuby ktoré sa prekrývajú, čím zaisťujú plynulú jazdu na akomkoľvek type povrchu...
Viac informácií

308

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneumatika Alliance 308 obsahuje ozónovej a poveternostne odolné zlúčeniny a má silnú nylonovú konštrukciu. Dezén Alliance 308 má zuby ktoré sa prekrývajú, čím zaisťujú plynulú jazdu na akomkoľvek type povrchu a ideálne veľký priestor medzi jednotlivými výstupkami / bloky dezénu zaisťuje výborné samočistiace vlastnosti. Pneumatika Alliance 308 je flotačné pneumatika, ktorá je navrhnutá pre ťažkú ​​službu na čelnom nakladači. Model 308 má šikmé výstupky, ktoré sú dimenzované a zošikmený pre maximálnu trakciu a sú špeciálne tvarované tak, aby odolali trhanie a štiepenie.

Pneumatiky izraelského výrobcu Alliance 308 pre bagre a nakladače za priaznivú cenu. Izraelský výrobca týchto pneu spojil vo svojich produktoch najmodernejšie výskum v oblasti výroby pneumatík s výbornou kvalitou. Kvalitné výrobca poľnohospodárskych a lesných pneu. Tieto pneumatiky svojou kvalitou konkurujú najlepším svetovým výrobcom poľnohospodárskych pneu. Spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach.

Alliance je výrobca poľnohospodárskych pneumatík, ktorý spojil vo svojich produktoch ten najmodernejší výskum v oblasti výroby pneumatík s vynikajúcou kvalitou. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a rozvojovom centre a vyrábané v moderných závodoch v Izraeli a Indii. Alliance sa rozvojom polnohospodářských, lesných, stavebných a EM pneumatík zaoberá už viac ako 40 rokov. Tento výrobca ponúka zákazníkom veľmi široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysoko kvalitné produkty.

Nahoru