Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Mitas EM 30

Rozmery
Šírka
20.5
Profil
-
Priemer
R25
TL 16PR EM

Pneumatika Mitas EM-30 má veľmi dobré samočistiace vlastnosti. Mitas EM-30 sú pneu s veľmi dlhou životnosťou a odolnosťou proti prierazu. Vhodný pre nakladače, dumpery v ťažkých prevádzkových podmienkach. Dezén s...
Viac informácií

-41%
EM 30

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-41%

Pneumatika Mitas EM-30 má veľmi dobré samočistiace vlastnosti. Mitas EM-30 sú pneu s veľmi dlhou životnosťou a odolnosťou proti prierazu. Vhodný pre nakladače, dumpery v ťažkých prevádzkových podmienkach. Dezén s vynikajúcou životnosťou a odolnosťou proti prepichnutiu. Pneumatika Mitas EM-30 vďaka záberovým aj vodiacim vlastnostiam a vďaka vyššiemu vyplnenie a dezénu, má Mitas EM-30 dobrú stabilitu a tichú prevádzku, a to predovšetkým na hladkých povrchoch, a dobrý záber na nespevnenom teréne. Dezén pneumatiky Mitas EM-30 je navrhnutý predovšetkým pre veľmi ťažké stavebné stroje a stroje v kombinovanej prevádzke. Dezén pneumatiky Mitas EM-30 so zvýšenými záberovými vlastnosťami. EM diagonálny rad - spoľahlivé pneumatiky pre náročné stavebné práce. Pneu EM-30 má dezén s výbornými záberovými vlastnosťami a vysoko účinným samočistením. Dezén pneumatiky EM-30 je vhodný aj pre aplikácie v poľnohospodárstve. Upravený dezén má výbornú trakciu a samočistiace vlastnosti. Vyššia odolnosť pneumatiky proti prerazeniu a opotrebovania behúňa vďaka vyššiemu zaplnenia dezénu. Pneu je odolná proti poškodeniu.

Pneumatiky vyrábané pod značkou Mitas sú určené na distribúciu do celého sveta ako súčasť originálnej výbavy od výrobcov strojov. Dnes Mitas vlastné tri výrobné závody pneumatík v Slovenskej republike, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City v štáte Iowa. História Mitas siaha až do tridsiatych rokov minulého storočia, kedy sa najprv v Prahe a potom aj v Zlíne začali vyrábať pneumatiky Mitas. Široká ponuka je doplnená o lietadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas sa vyrába mimocestné motocyklové pneumatiky a od roku 2013 tiež cestné radiálne pneumatiky. Spoločnosť Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobca Necestné (poľnohospodárskych, industriálnych, motocyklových) pneumatík. Spoločnosť MITAS s ročným obratom 450 mil eur (2012), je jedným z popredných európskych výrobcov poľnohospodárskych pneumatík a pneumatík pre ťažkú ​​stavebnú techniku. Popri výrobných závodov pneumatík je Mitas zastúpený v 14 krajinách prostredníctvom svojich zahraničných pobočiek a má vlastné globálne predajné a distribučnú sieť. Vyrába a distribuuje pneumatiky pod dvoma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas ponúka ucelený rad radiálnych a diagonálne pneumatík pre traktory a vleky a široký rad priemyselných, viacúčelových pneumatík (MPT) a pneumatík pre stavebnú techniku ​​(OTR). Mitas sa zaoberá výrobou poľnohospodárskych pneumatík (pre traktory a kombajny), osobných industriálnych pneumatík (viacúčelové MPT pneumatiky, radiálne OTR pneu pre stavebné stroje, vysokozdvihom a motocyklových pneumatík.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru