Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Záběrová (poháněná)

Mitas TS 07

Rozmery
Šírka
690
Profil
180
Priemer
R15
TT 4PR Traktor

Pneumatika Mitas NB 57 je určená pre kamenistý a tvrdý terén. Dezén pneumatiky Mitas NB 57 má dobrú trakciu a samočistiace vlastnosti. Vďaka celooceľové konštrukcii je zaručená vysoká odolnosť pneumatiky,...
Viac informácií

-33%
TS 07

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-33%

Pneumatika Mitas NB 57 je určená pre kamenistý a tvrdý terén. Dezén pneumatiky Mitas NB 57 má dobrú trakciu a samočistiace vlastnosti. Vďaka celooceľové konštrukcii je zaručená vysoká odolnosť pneumatiky, priaznivá ekonomika prevádzky a vynikajúci jazdný komfort. Konštrukcia pneumatiky Mitas NB 57 zaručuje rovnomerné rozloženie tlaku na podložie. Vyššia odolnosť pneumatiky proti prerazeniu a opotrebovania behúňa vďaka zaplnenie dezénu .. Pneumatika Mitas NB 57 má vďaka svojmu dezénu dobrú smerovú kontrolu v rôznych prevádzkových podmienkach. Vďaka záberovým aj vodiacim vlastnostiam a vďaka dezénu, má Mitas NB 57 dobrú stabilitu. Poskytuje vynikajúcu stabilitu stroja pri riadení. Vyspelá konštrukcia pneumatiky zaručuje vynikajúci jazdný komfort. Pneu má výbornú stabilitu vďaka zosilnenej bočnici. Pneumatika Mitas NB 57 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolnosťou proti šmyku. Pneumatika Mitas NB 57 sú pneu s veľmi dlhou životnosťou a odolnosťou proti prierazu. Dezén s dobrou trakciou a stabilitou. Dezén pneumatiky je navrhnutý tak, aby mal dlhú životnosť.

Pneumatiky vyrábané pod značkou Mitas sú určené na distribúciu do celého sveta ako súčasť originálnej výbavy od výrobcov strojov. Dnes Mitas vlastné tri výrobné závody pneumatík v Slovenskej republike, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City v štáte Iowa. História Mitas siaha až do tridsiatych rokov minulého storočia, kedy sa najprv v Prahe a potom aj v Zlíne začali vyrábať pneumatiky Mitas. Široká ponuka je doplnená o lietadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas sa vyrába mimocestné motocyklové pneumatiky a od roku 2013 tiež cestné radiálne pneumatiky. Spoločnosť Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobca Necestné (poľnohospodárskych, industriálnych, motocyklových) pneumatík. Spoločnosť MITAS s ročným obratom 450 mil eur (2012), je jedným z popredných európskych výrobcov poľnohospodárskych pneumatík a pneumatík pre ťažkú ​​stavebnú techniku. Popri výrobných závodov pneumatík je Mitas zastúpený v 14 krajinách prostredníctvom svojich zahraničných pobočiek a má vlastné globálne predajné a distribučnú sieť. Vyrába a distribuuje pneumatiky pod dvoma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas ponúka ucelený rad radiálnych a diagonálne pneumatík pre traktory a vleky a široký rad priemyselných, viacúčelových pneumatík (MPT) a pneumatík pre stavebnú techniku ​​(OTR). Mitas sa zaoberá výrobou poľnohospodárskych pneumatík (pre traktory a kombajny), osobných industriálnych pneumatík (viacúčelové MPT pneumatiky, radiálne OTR pneu pre stavebné stroje, vysokozdvihom a motocyklových pneumatík.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru