Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • EM

Windpower W732

Rozmery
Šírka
17.50
Profil
-
Priemer
R25
182/167A2/B
TL L3

Pneumatika Windpower W732 je určená pre nákladné vozidlá a priemyselné stroje. Dobrá stabilita diky optimalizované bočnici. Pneu vhodné pre použitie na nakladačoch, vykladačoch a zarovnávacie radu Heat Resistance a Č.R....
Viac informácií

W732
839,90 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneumatika Windpower W732 je určená pre nákladné vozidlá a priemyselné stroje. Dobrá stabilita diky optimalizované bočnici. Pneu vhodné pre použitie na nakladačoch, vykladačoch a zarovnávacie radu Heat Resistance a Č.R. Optimalizovaná zmes gumy behúňa H.R. ľ Cut Resistance. Prvotriedna trakcie aj na náročných podkladoch.

Vďaka vysokej spoľahlivosti a vynikajúcemu pomeru ceny a výkonu sa pneumatiky Windpower v posledných rokoch stali pre nákladné vozidlá atraktívnym kvalitným výrobkom najmä pre regionálne a prímestské dopravcu. Vďaka svojej štruktúre a vysoko kvalitné gumovej zmesi sú mimoriadne hospodárne. Okrem nízkej kúpnej ceny má vysokokvalitná kostra aj dobré predpoklady pre ďalšie znižovanie nákladov, pretože pneumatiky Windpower sa dajú bez problémov protektorovať.

Nahoru