Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • EM

Windpower W745

Rozmery
Šírka
23.50
Profil
-
Priemer
R25
185B
TL E4

Pneumatika Windpower W745 je určená pre nákladné vozidlá špeciálne pre prepravné použitia pre sklápače a zrovnávače. Zmes gumy s nízkou mierou možnosti prerezanie a nízkou mierou opotrebovania s najlepšou samočistiacou...
Viac informácií

W745
3 206,20 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneumatika Windpower W745 je určená pre nákladné vozidlá špeciálne pre prepravné použitia pre sklápače a zrovnávače. Zmes gumy s nízkou mierou možnosti prerezanie a nízkou mierou opotrebovania s najlepšou samočistiacou schopnosťou. Zmes gumy odolná voči teplu. Profil E-4 so silnou trakciou s hĺbkou profilu 150% pre dlhú životnosť pneumatiky. Odolná bočnice pre zvýšenú stabilitu.

Vďaka vysokej spoľahlivosti a vynikajúcemu pomeru ceny a výkonu sa pneumatiky Windpower v posledných rokoch stali pre nákladné vozidlá atraktívnym kvalitným výrobkom najmä pre regionálne a prímestské dopravcu. Vďaka svojej štruktúre a vysoko kvalitné gumovej zmesi sú mimoriadne hospodárne. Okrem nízkej kúpnej ceny má vysokokvalitná kostra aj dobré predpoklady pre ďalšie znižovanie nákladov, pretože pneumatiky Windpower sa dajú bez problémov protektorovať.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru