Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • EM

Windpower W745

Rozmery
Šírka
23.50
Profil
-
Priemer
R25
185B
TL E4

Pneumatika Windpower W745 je určená pre nákladné vozidlá špeciálne pre prepravné použitia pre sklápače a zrovnávače. Zmes gumy s nízkou mierou možnosti prerezanie a nízkou mierou opotrebovania s najlepšou samočistiacou...
Viac informácií

W745
2 831,50 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneumatika Windpower W745 je určená pre nákladné vozidlá špeciálne pre prepravné použitia pre sklápače a zrovnávače. Zmes gumy s nízkou mierou možnosti prerezanie a nízkou mierou opotrebovania s najlepšou samočistiacou schopnosťou. Zmes gumy odolná voči teplu. Profil E-4 so silnou trakciou s hĺbkou profilu 150% pre dlhú životnosť pneumatiky. Odolná bočnice pre zvýšenú stabilitu.

Vďaka vysokej spoľahlivosti a vynikajúcemu pomeru ceny a výkonu sa pneumatiky Windpower v posledných rokoch stali pre nákladné vozidlá atraktívnym kvalitným výrobkom najmä pre regionálne a prímestské dopravcu. Vďaka svojej štruktúre a vysoko kvalitné gumovej zmesi sú mimoriadne hospodárne. Okrem nízkej kúpnej ceny má vysokokvalitná kostra aj dobré predpoklady pre ďalšie znižovanie nákladov, pretože pneumatiky Windpower sa dajú bez problémov protektorovať.

Nahoru