Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • EM

Windpower W753

Rozmery
Šírka
23.50
Profil
-
Priemer
R25
201A2
TL L5

Pneumatika Windpower W753 je určená pre nákladné vozidlá špeciálne pre použitie pre kolesové nakladače, zrovnávače krajina (grejdre) a skrejpre (zrovnávače). Stabilné bočnice pre zvýšenú stabilitu. Dobré samočistiace vlastnosti. Zmes behúňa...
Viac informácií

W753
2 966,30 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneumatika Windpower W753 je určená pre nákladné vozidlá špeciálne pre použitie pre kolesové nakladače, zrovnávače krajina (grejdre) a skrejpre (zrovnávače). Stabilné bočnice pre zvýšenú stabilitu. Dobré samočistiace vlastnosti. Zmes behúňa odolná voči prerezaniu a prepichnutiu. Extra hlboká pneumatika L-5 s agresívnym profilom pre vynikajúcu trakciu na náročnom podklade.

Vďaka vysokej spoľahlivosti a vynikajúcemu pomeru ceny a výkonu sa pneumatiky Windpower v posledných rokoch stali pre nákladné vozidlá atraktívnym kvalitným výrobkom najmä pre regionálne a prímestské dopravcu. Vďaka svojej štruktúre a vysoko kvalitné gumovej zmesi sú mimoriadne hospodárne. Okrem nízkej kúpnej ceny má vysokokvalitná kostra aj dobré predpoklady pre ďalšie znižovanie nákladov, pretože pneumatiky Windpower sa dajú bez problémov protektorovať.

Nahoru