Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • EM

Windpower WL37

Rozmery
Šírka
23.50
Profil
-
Priemer
R25
201A2
TL L3D

Viacúčelová pneumatika Windpower WL37 je určená pre nákladné vozidlá špeciálne pre použitie na nakladačkách, grejdre a zemných strojoch. Odolná pneumatika proti prerezaniu. Návrh dezénu WL37 poskytuje vynikajúcu flotáciu a stabilitu....
Viac informácií

WL37
1 936,40 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Viacúčelová pneumatika Windpower WL37 je určená pre nákladné vozidlá špeciálne pre použitie na nakladačkách, grejdre a zemných strojoch. Odolná pneumatika proti prerezaniu. Návrh dezénu WL37 poskytuje vynikajúcu flotáciu a stabilitu. Model WL37 je vybavený konštrukciou s vystuženými bočnými stenami, ktorá znižuje poškodenie pneumatík. Poskytuje výnimočnú trakciu a samočistiace vlastnosti.

Vďaka vysokej spoľahlivosti a vynikajúcemu pomeru ceny a výkonu sa pneumatiky Windpower v posledných rokoch stali pre nákladné vozidlá atraktívnym kvalitným výrobkom najmä pre regionálne a prímestské dopravcu. Vďaka svojej štruktúre a vysoko kvalitné gumovej zmesi sú mimoriadne hospodárne. Okrem nízkej kúpnej ceny má vysokokvalitná kostra aj dobré predpoklady pre ďalšie znižovanie nákladov, pretože pneumatiky Windpower sa dajú bez problémov protektorovať.

Nahoru