Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Arivo Winmaster ARW 1

Rozmery
Šírka
235
Profil
70
Priemer
R16
106T

Zimná zmes pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 1, kombinácia dezénových blokov a bočných lamiel zabezpečuje optimálnu trakciu a krátku brzdnú dráhu na zasnežených cestách. Vzor stredového bloku pneumatiky ARIVA Winmaster ARW...
Viac informácií

Zimné
Winmaster ARW 1
86,20 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné

Zimná zmes pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 1, kombinácia dezénových blokov a bočných lamiel zabezpečuje optimálnu trakciu a krátku brzdnú dráhu na zasnežených cestách. Vzor stredového bloku pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 1 zaisťuje tuhosť jazdy na suchej a mokrej vozovke. Pneumatiky Ariva Winmaster ARW 1 poskytujú vynikajúcu ovládateľnosť a brzdenie a zvyšujú priľnavosť na ľade. Lepšiu priľnavosť. Zosilnená štruktúra. Optimalizovaná zimné zmes pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 1 skracuje brzdnú dráhu, predlžuje kilometrový výkon a znižuje valivý odpor, to zaručuje, že vozidlo aj vaše náklady zostanú vždy pod kontrolou. Husté kľukaté bloky zvyšujú protišmykovou schopnosť pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 1 na zľadovatenej ceste. Zlepšite jazdnú stabilitu a bezpečnosť. Cik-cak oceľové plechy. Tento dizajn ponúka vynikajúci výkon z hľadiska horizontálnej tuhosti a manévrovateľnosti. Moderná konštrukcia dezénu, vynikajúce jazdné vlastnosti pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 1 v zimných podmienkach a vysoký kilometrový výkon. Malý klin na vnútornej strane poskytuje vynikajúcu odolnosť proti šmyku a priľnavosť. Široké obvodové drážky pneumatík ARIVA Winmaster ARW 1 zaručujú, vysokú priľnavosť a stabilné jazdné vlastnosti na zimných vozovkách. Zgrooves: Vonkajšia drážka pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 1 v tvare písmena Z zlepšuje schopnosť topenia snehu a priľnavosť ľadu. Vylepšený dizajn pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 1: Revidovaná konštrukcia poskytuje maximálnu trakciu, keď sú drážky v kontakte s ľadom, a udržiava tuhosť bloku, keď sú drážky uzavreté. Vyššia bezpečnosť v zákrutách i na mokrom povrchu. Optimalizovaný brzdný výkon pneumatík ARIVA Winmaster ARW 1 znamená kratšiu brzdnú dráhu na snehu. Zaisťujú bezpečnosť jazdy lisovaním a odpratávaním snehu za jazdy. Zvislé drážky znižujú zaťaženie snehom a vytvárajú sieťový efekt medzi pneumatikou ARIVA Winmaster ARW 1 a snehom. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky pneumatík ARIVA Winmaster ARW 1: Rýchly odvod vody a roztápajúceho sa snehu, dobrý záber na snehu, jazdná stabilita a vysoký kilometrový výkon, vysoká bezpečnosť a nízke náklady. Kompaktné ramenné bloky pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 1 spolu s blokovým typom dezénu znižujú nerovnomernosť opotrebovávania a zvyšujú kilometrový výkon. Cikcak vzor drážky.

Ariva je klasické slovo pre príchod, čo znamená "Kamkoľvek idete, naše pneumatiky vás zavedú do cieľa." Vzhľad a originalita značky ARIVA pochádza z Veľkej Británie. Ariva TIRE sa vyrába pre osobné automobily, SUV, ľahké nákladné vozidlá a úžitkové vozidlá s vlastnou jedinečnou radom, ktorá sa vďaka modernej európskej konštrukcii a výrobnej technológii rýchlo rozširuje. Všetky pneumatiky majú prísnu kontrolu kvality a získali certifikáciu systému manažérstva kvality ISO9001 a ISO / 16949. Zodpovednosť za výrobok zaručuje spoločnosť Jordan & Jordan Insurance Group (USA). Spoločnosť Ariva sa zaviazala poskytovať vysoko kvalitné pneumatiky a výnimočné služby našim zákazníkom po celom svete. Poslaním spoločnosti Ariva je poskytovať efektívne jazdné zážitky a pneumatiky pre každodenné požiadavky.
Najlepší zážitok z jazdy je dostať sa do cieľa pomocou bezpečnosti, kvality a efektivity ARIVA.

Nahoru