Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Arivo Winmaster ARW 2

Rozmery
Šírka
245
Profil
60
Priemer
R18
105H

Pneumatiky Ariva Winmaster ARW 2 poskytujú vynikajúcu ovládateľnosť a brzdenie a zvyšujú priľnavosť na ľade. Zlepšite jazdnú stabilitu a bezpečnosť. Zaisťujú bezpečnosť jazdy lisovaním a odpratávaním snehu za jazdy. Lepšiu...
Viac informácií

Zimné
Winmaster ARW 2
84,10 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné

Pneumatiky Ariva Winmaster ARW 2 poskytujú vynikajúcu ovládateľnosť a brzdenie a zvyšujú priľnavosť na ľade. Zlepšite jazdnú stabilitu a bezpečnosť. Zaisťujú bezpečnosť jazdy lisovaním a odpratávaním snehu za jazdy. Lepšiu priľnavosť. Vzor stredového bloku pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 2 zaisťuje tuhosť jazdy na suchej a mokrej vozovke. Zvislé drážky znižujú zaťaženie snehom a vytvárajú sieťový efekt medzi pneumatikou ARIVA Winmaster ARW 2 a snehom. 3D rameno: Trojrozmerný dizajn ramien pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 2 zväčšuje kontaktnú plochu a odstraňuje sneh na ramenách vďaka špeciálnej konštrukcii rebríka pri valcovaní. Pneumatika Ariva Winmaster ARW 2 má klinový vzor: Malý klin na vnútornej strane poskytuje vynikajúcu odolnosť proti šmyku a priľnavosť. Tento dizajn ponúka vynikajúci výkon z hľadiska horizontálnej tuhosti a manévrovateľnosti. Cik-cak oceľové plechy. Vylepšený dizajn pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 2: Revidovaná konštrukcia poskytuje maximálnu trakciu, keď sú drážky v kontakte s ľadom, a udržiava tuhosť bloku, keď sú drážky uzavreté. Zgrooves: Vonkajšia drážka pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 2 v tvare písmena Z zlepšuje schopnosť topenia snehu a priľnavosť ľadu. Cikcak vzor drážky. Husté kľukaté bloky zvyšujú protišmykovou schopnosť pneumatiky ARIVA Winmaster ARW 2 na zľadovatenej ceste.

Ariva je klasické slovo pre príchod, čo znamená "Kamkoľvek idete, naše pneumatiky vás zavedú do cieľa." Vzhľad a originalita značky ARIVA pochádza z Veľkej Británie. Ariva TIRE sa vyrába pre osobné automobily, SUV, ľahké nákladné vozidlá a úžitkové vozidlá s vlastnou jedinečnou radom, ktorá sa vďaka modernej európskej konštrukcii a výrobnej technológii rýchlo rozširuje. Všetky pneumatiky majú prísnu kontrolu kvality a získali certifikáciu systému manažérstva kvality ISO9001 a ISO / 16949. Zodpovednosť za výrobok zaručuje spoločnosť Jordan & Jordan Insurance Group (USA). Spoločnosť Ariva sa zaviazala poskytovať vysoko kvalitné pneumatiky a výnimočné služby našim zákazníkom po celom svete. Poslaním spoločnosti Ariva je poskytovať efektívne jazdné zážitky a pneumatiky pre každodenné požiadavky.
Najlepší zážitok z jazdy je dostať sa do cieľa pomocou bezpečnosti, kvality a efektivity ARIVA.

Nahoru