Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Arivo Winmaster ProX ARW 3

Rozmery
Šírka
165
Profil
80
Priemer
R13
83T

Optimalizovaná zimné zmes pneumatiky ARIVA Winmaster ProX ARW 3 skracuje brzdnú dráhu, predlžuje kilometrový výkon a znižuje valivý odpor, to zaručuje, že vozidlo aj vaše náklady zostanú vždy pod kontrolou....
Viac informácií

Zimné
Winmaster ProX ARW 3
Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné

Optimalizovaná zimné zmes pneumatiky ARIVA Winmaster ProX ARW 3 skracuje brzdnú dráhu, predlžuje kilometrový výkon a znižuje valivý odpor, to zaručuje, že vozidlo aj vaše náklady zostanú vždy pod kontrolou. Profil plášťa pneumatiky s plochým nárazníkom znižuje možnosti vzniku šmyku. Presadené bloky dezénu spolu s priebežným stredovým rebrom redukuje hluk pneumatík ARIVA Winmaster ProX ARW 3 i pri jazde na suchej vozovke. Krátka brzdná dráha a optimálna trakcia na snehom pokrytých vozovkách. Diagonálne ramenné drážky odvádzajú vodu a rozjazdený sneh z miesta kontaktu pneumatiky ARIVA Winmaster ProX ARW 3 s vozovkou a zlepšujú tak brzdné a záberové vlastnosti. Moderná konštrukcia dezénu, vynikajúce jazdné vlastnosti pneumatiky ARIVA Winmaster ProX ARW 3 v zimných podmienkach a vysoký kilometrový výkon. Robustné ramenné bloky a kompaktná bloková štruktúra v stredovej sekcii pneumatiky ARIVA Winmaster ProX ARW 3 dezénu zlepšujú smerovú stabilitu aj pri zatáčaní na mokrej vozovke. Široké obvodové drážky pneumatík ARIVA Winmaster ProX ARW 3 zaručujú, vysokú priľnavosť a stabilné jazdné vlastnosti na zimných vozovkách. Potenciál k úsporám paliva ako výsledok zníženého valivého odporu pneumatík ARIVA Winmaster ProX ARW 3. Inovatívny dezén udrží auto v správnej stope aj na klzkom povrchu. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky pneumatík ARIVA Winmaster ProX ARW 3: Rýchly odvod vody a roztápajúceho sa snehu, dobrý záber na snehu, jazdná stabilita a vysoký kilometrový výkon, vysoká bezpečnosť a nízke náklady. Vyššia bezpečnosť v zákrutách i na mokrom povrchu. Kompaktné ramenné bloky pneumatiky ARIVA Winmaster ProX ARW 3 spolu s blokovým typom dezénu znižujú nerovnomernosť opotrebovávania a zvyšujú kilometrový výkon. Optimalizovaný brzdný výkon pneumatík ARIVA Winmaster ProX ARW 3 znamená kratšiu brzdnú dráhu na snehu. Novo vyvinutá zimné zmes pneumatiky ARIVA Winmaster ProX ARW 3, kombinácia dezénových blokov a bočných lamiel zabezpečuje optimálnu trakciu a krátku brzdnú dráhu na zasnežených cestách.

Ariva je klasické slovo pre príchod, čo znamená "Kamkoľvek idete, naše pneumatiky vás zavedú do cieľa." Vzhľad a originalita značky ARIVA pochádza z Veľkej Británie. Ariva TIRE sa vyrába pre osobné automobily, SUV, ľahké nákladné vozidlá a úžitkové vozidlá s vlastnou jedinečnou radom, ktorá sa vďaka modernej európskej konštrukcii a výrobnej technológii rýchlo rozširuje. Všetky pneumatiky majú prísnu kontrolu kvality a získali certifikáciu systému manažérstva kvality ISO9001 a ISO / 16949. Zodpovednosť za výrobok zaručuje spoločnosť Jordan & Jordan Insurance Group (USA). Spoločnosť Ariva sa zaviazala poskytovať vysoko kvalitné pneumatiky a výnimočné služby našim zákazníkom po celom svete. Poslaním spoločnosti Ariva je poskytovať efektívne jazdné zážitky a pneumatiky pre každodenné požiadavky.
Najlepší zážitok z jazdy je dostať sa do cieľa pomocou bezpečnosti, kvality a efektivity ARIVA.

Nahoru