Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená
  • Japonská kvalita

Falken Eurowinter HS02

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
205
Profil
60
Priemer
R16
96H

V porovnaní so svojim predchodcom sa pneumatiky Falken Eurowinter HS02 líšia až o 9 % nižšou hmotnosťou, čo má pozitívny vplyv na ekonomické cestovanie. Už pri prvej jazde oceníte špeciálne...
Viac informácií

Zimné -17%
Eurowinter HS02

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné -17%

V porovnaní so svojim predchodcom sa pneumatiky Falken Eurowinter HS02 líšia až o 9 % nižšou hmotnosťou, čo má pozitívny vplyv na ekonomické cestovanie. Už pri prvej jazde oceníte špeciálne schodovité fázovanie hrán jednotlivých blokov dezénu pneumatík Falken Eurowinter HS02, tie pomáhajú optimalizovať trakciu počas akcelerácie na zimných povrchoch, podporujú tiež ovládateľnosť pri brzdení, výsledkom je maximálne potešenie z jazdy spojené s pocitom bezpečia, nezávisle od najazdených. Špeciálne tvarované bloky pneumatiky Falken Eurowinter HS02 zvyšujú samočistiacu schopnosť dezénu. Pneumatika Falken Eurowinter HS02 je zimná pneumatika strednej triedy, je navrhnutá pre náročných vodičov, ktorí ocenia predovšetkým istotu v ovládaní vozidla a bezpečnosť na ceste za každého počasia. Po okrajoch pneumatík Falken Eurowinter HS02 boli použité zúbkované 3D lamely, ktoré majú na starosti zlepšenie pevnosti dezénu počas jazdy na suchom a mokrom povrchu, zvyšujú výrazne stabilitu automobilu, a to dokonca aj vo vyšších rýchlostiach. Optimalizovaná zmes behúňa pneumatík Falken Eurowinter HS02 zaisťuje správnu priľnavosť za všetkých podmienok zimného obdobia. Pneumatika Falken Eurowinter HS02 má optimalizovaný tvar dezénu, ktorý s pomocou bohatého lamelovania zlepšuje záber na snehu a ľade. Inžinieri uznávanej japonskej značky sa snažili dosiahnuť vyrovnané výkony na suchom, mokrom aj zasnežením povrchu – preto použili smerový dezén, kde spolupracujú dva systémy lamiel: V centrálnej oblasti dezénu sú umiestnené špeciálne 3D lamely Miura-Ori, ktorých úlohou je efektívne zväčšovať priľnavosť na zasneženom alebo mokrom povrchu. Dvojitý systém lamiel nie je ale jedinou inováciou pneumatík Falken Eurowinter HS02, ľahká konštrukcia pneumatiky s optimalizovaným tvarom bola vyrobená na základe využitia technológie gumovej zmesi 4D-Nano Design, čo ovplyvňuje nielen palivovú efektivitu pri jazde, ale taktiež predlžuje celkovú životnosť pneumatík. Početné hrany pneumatík Falken Eurowinter HS02 sa vrývajú do snehovej pokrývky a optimalizujú tak kontakt pneumatiky s povrchom.

Pneumatiky Falken sa začali vyrábať v roku 1983 v Japonsku a rýchlo sa dostali do podvedomia ako pneumatiky používané v náročných automobilových závodoch typu Le Mans. U nás nie sú pneumatiky Falken príliš rozšírené. Dnes sa pneumatikárska firma Falken špecializuje na produkty v oblasti rýchlej jazdy. V testoch sa pneumatiky Falken umiestňujú v hornej polovici, čo je výborné vzhľadom na to, že sa jedná o celkom lacnú značku, kedy výrobca vsádza na najlepší pomer cena verzus spoľahlivosť. Pneumatiky Falken sa predávajú prakticky po celom svete.

Nahoru