Vážení zákazníci, dňa 22.2.2024 nebude možné expedovať zásielky s technických príčin. Dodanie sa omešká o 1-2 dni . Ďakujeme AZ pneu s.r.o.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená

Goodyear Ultra Grip Performance+

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
275
Profil
35
Priemer
R21
103V
FR

Pneumatika Goodyear Ultra Grip Performance + má lepšiu vyváženosť medzi ovládateľnosťou za sucha a výkonnosťou na snehu. Znížené riziko akvaplaningu. Optimálna kontaktná plocha pneumatiky s vozovkou. Vynikajúci výkon na ľade....
Viac informácií

Zimné
Ultra Grip Performance+

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné

Pneumatika Goodyear Ultra Grip Performance + má lepšiu vyváženosť medzi ovládateľnosťou za sucha a výkonnosťou na snehu. Znížené riziko akvaplaningu. Optimálna kontaktná plocha pneumatiky s vozovkou. Vynikajúci výkon na ľade. Vynikajúca priľnavosť a výkon pri brzdení. Zachytáva sa za povrchový sneh a poskytuje tak väčší záber. Vzájomne sa uzamykajúce lamely a dezény. Dezén šetriace palivo. Kratšia brzdná dráha za všetkých zimných podmienok. Indikátor optimálnej výkonnosti behúňa.

Stredové rebro v tvare pílky funguje ako snežný pluh. Ľahká konštrukcia pneumatiky znižuje valivý odpor, spotrebu paliva a emisíCO 2. Usporiadanie blokov a lamiel optimalizované pre vozidlá SUV. Špeciálne hydrodynamické drážky behúňa rýchlo odvádzajú vodu z povrchu pneumatiky a pomáhajú tak udržať kontrolu za mokra či na snehové brečke. Silicového zmes behúňa zachováva dobrú priľnavosť aj za nízkych teplôt. Umožňuje vodičovi meniť pneumatiky v správnom intervale pre optimálny výkon v zimnom období. Pneumatiky UltraGrip Performance + majú rozsiahlu kontaktnú plochu, ktorá zlepšuje ovládateľnosť na ľade. Vylepšené brzdenie a záber na zasnežených a zľadovatených vozovkách.

Goodyear je najväčším výrobcom pneumatík na svete, má zastúpenie na šiestich kontinentoch. Letné, zimné i celoročné osobné a úžitkové pneumatiky zn. GOODYEAR sú nielen inovatívne, ale aj skvele hodnotené odborníkmi. Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť: Letné, zimné i celoročné pneumatiky spoločnosti Goodyear boli za posledných 5 rokov testované nezávislými európskymi časopisy so zameraním na pneumatiky, a tie dosiahli skvelé výsledky. To preto, že technickí pracovníci spoločnosti Goodyear testujú každý nový dizajn pneumatiky s prihliadnutím na 50 výkonnostným kritériám. Tak zabezpečujeme, že každá pneumatika Goodyear umožní lepší zážitok z jazdy. Pneumatiky Goodyear, vyrobené pre dobrý pocit. Spoločnosť Goodyear často odvoláva na nezávislé testovacie orgány, časopisy a autokluby. Tie nezávisle testujú priemerne 15 hlavných výkonnostných kritérií. Obvykle ide o: Ovládateľnosť a brzdenie na suchom a mokrom povrchu Priľnavosť v zákrutách Odolnosť Spotrebu paliva Hluk v kabíne Aquaplaning. Goodyear je platinovým partnerom FC Bayern Mníchov.

Nahoru