Vážení zákazníci, dňa 22.2.2024 nebude možné expedovať zásielky s technických príčin. Dodanie sa omešká o 1-2 dni . Ďakujeme AZ pneu s.r.o.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-zimné
    Zosílená
  • Japonská kvalita

Falken Eurowinter HS02 Pro

Rozmery
Šírka
255
Profil
45
Priemer
R19
104V
FR

Pneumatika Falken Eurowinter HS02 Pro je určená pre moderné osobné vozidlá, crossovery a SUV a je k dispozícii v 87 rozmeroch s prierezom 16 až 21 palcov, výškou profilu 70...
Viac informácií

Zimné
Eurowinter HS02 Pro

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné

Pneumatika Falken Eurowinter HS02 Pro je určená pre moderné osobné vozidlá, crossovery a SUV a je k dispozícii v 87 rozmeroch s prierezom 16 až 21 palcov, výškou profilu 70 až 35 % a brzdnými indexmi H, V a W (210, 240 a 270 km /h), je navrhnutá pre náročných vodičov, ktorí ocenia predovšetkým istotu v ovládaní vozidla a bezpečnosť na ceste za každého počasia. Po okrajoch pneumatík Falken Eurowinter HS02 Pro boli použité zúbkované 3D lamely, ktoré majú na starosti zlepšenie pevnosti dezénu počas jazdy na suchom a mokrom povrchu, zvyšujú výrazne stabilitu automobilu, a to dokonca aj vo vyšších rýchlostiach. Pneumatika Falken Eurowinter HS02 Pro má optimalizovaný tvar dezénu, ktorý s pomocou bohatého lamelovania zlepšuje záber na snehu a ľade. V porovnaní so svojim predchodcom sa pneumatiky Falken radu Eurowinter HS02 líšia až o 9 % nižšou hmotnosťou, čo má pozitívny vplyv na ekonomické cestovanie. Už pri prvej jazde oceníte špeciálne schodovité fázovanie hrán jednotlivých blokov dezénu pneumatík Falken Eurowinter HS02 Pro, tie pomáhajú optimalizovať trakciu počas akcelerácie na zimných povrchoch, podporujú tiež ovládateľnosť pri brzdení, výsledkom je maximálne potešenie z jazdy spojené s pocitom bezpečia, nezávisle od najazdených. Špeciálne tvarované bloky pneumatiky Falken Eurowinter HS02 Pro zvyšujú samočistiacu schopnosť dezénu. Optimalizovaná zmes behúňa pneumatík Falken Eurowinter HS02 Pro zaisťuje správnu priľnavosť za všetkých podmienok zimného obdobia. Inžinieri uznávanej japonskej značky sa snažili dosiahnuť vyrovnané výkony na suchom, mokrom aj zasnežením povrchu – preto použili smerový dezén, kde spolupracujú dva systémy lamiel: V centrálnej oblasti dezénu sú umiestnené špeciálne 3D lamely Miura-Ori, ktorých úlohou je efektívne zväčšovať priľnavosť na zasneženom alebo mokrom povrchu. Početné hrany pneumatík Falken Eurowinter HS02 Pro sa vrývajú do snehovej pokrývky a optimalizujú tak kontakt pneumatiky s povrchom. Dvojitý systém lamiel nie je ale jedinou inováciou pneumatík Falken Eurowinter HS02 Pro, ľahká konštrukcia pneumatiky s optimalizovaným tvarom bola vyrobená na základe využitia technológie gumovej zmesi 4D-Nano Design, čo ovplyvňuje nielen palivovú efektivitu pri jazde, ale taktiež predlžuje celkovú životnosť pneumatík.

Pneumatiky Falken sa začali vyrábať v roku 1983 v Japonsku a rýchlo sa dostali do podvedomia ako pneumatiky používané v náročných automobilových závodoch typu Le Mans. U nás nie sú pneumatiky Falken príliš rozšírené. Dnes sa pneumatikárska firma Falken špecializuje na produkty v oblasti rýchlej jazdy. V testoch sa pneumatiky Falken umiestňujú v hornej polovici, čo je výborné vzhľadom na to, že sa jedná o celkom lacnú značku, kedy výrobca vsádza na najlepší pomer cena verzus spoľahlivosť. Pneumatiky Falken sa predávajú prakticky po celom svete.

Nahoru