Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-zimné
    Zosílená

Michelin Pilot Alpin 5 SUV

Rozmery
Šírka
325
Profil
35
Priemer
R22
114W

Inovatívny zmes gumy Michelin Pilot Alpin 5 SUV s novými funkčnými polymérmi zvyšuje priľnavosť na mokrej, suchej a zasneženej ceste. Zamatový efekt na vonkajšej bočnici pôsobivo zvýrazní vaše vozidlo. Väčšia...
Viac informácií

Zimné -36%
Pilot Alpin 5 SUV
816,12 € 524,60 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné -36%

Inovatívny zmes gumy Michelin Pilot Alpin 5 SUV s novými funkčnými polymérmi zvyšuje priľnavosť na mokrej, suchej a zasneženej ceste. Zamatový efekt na vonkajšej bočnici pôsobivo zvýrazní vaše vozidlo. Väčšia mobilita: Efektívnejšie záber na snehu a ľade. Vhodné pre osobné vozidlá a SUV. Excelentný komfort a výborný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Väčšia bezpečnosť: Skracuje brzdnú dráhu na a mokrej vozovke aj na zasneženej vozovke o niekoľko metrov. Nadštandardne dlhá životnosť a palivová úspornosť typická pre všetky pneumatiky MICHELIN.

Symetrický dezén so stredovou drážkou pre väčšiu odolnosť voči aquaplaningu zaisťuje optimálne výkony na suchej, mokrej a zasneženej ceste. Väčšia odolnosť bočníc. Špeciálna konštrukcia kostry poskytujú vynikajúce jazdné vlastnosti ako na suchej vozovke tak na mokre s vysokou mierou bezpečnosti. Výkonnosť s maximálnou bezpečnosťou. Zmes gumy novej generácie zvyšuje priľnavosť na mokrom, suchom a zasneženom povrchu. Nový smerový dezén zabezpečuje vynikajúce výkony na suchom, mokrom a zasneženom povrchu.

Zosilnená kostra pre vysoké nároky SUV vozidiel. Pneumatika vyniká skvelou priľnavosťou za mokra, čím pomáha predchádzať aquaplanningu. Skvele priľne k suchej aj mokrej vozovke a zaistí vám kratšiu brzdnú dráhu. Väčšia kontrola nad riadením: Lepšie jazdná stabilita vo všetkých zimných podmienkach. Navyše vďaka nízkemu valivému odporu dochádza k výraznej úspore paliva a nízkemu opotrebenie samotnej pneumatiky.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru