Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-zimné

Nokian Tyres Snowproof 2 SUV

Rozmery
Šírka
215
Profil
65
Priemer
R16
98H

Pneumatiky Nokian Snowproof 2 SUV ponúkajú väčšiu stabilitu a odolnosť pre ťažké vozidlá vďaka svojej stavbe, ktorá bola optimalizovaná pre nároky SUV vozidiel. Silná konštrukcia SUV a veľké ramenné bloky...
Viac informácií

Zimné -46%
Snowproof 2 SUV

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné -46%

Pneumatiky Nokian Snowproof 2 SUV ponúkajú väčšiu stabilitu a odolnosť pre ťažké vozidlá vďaka svojej stavbe, ktorá bola optimalizovaná pre nároky SUV vozidiel. Silná konštrukcia SUV a veľké ramenné bloky na behúni zaisťujú dodatočnú pevnosť pre veľké vozidlá. Pneumatika Nokian Snowproof 2 SUV je vybavená rovnakými bezpečnostnými prvkami a modernými technológiami ako model pre osobné automobily a ponúka väčšiu odolnosť a stabilitu pri presnom a spoľahlivom zvládaní vysokého zaťaženia kolies. Pneumatika Nokian Snowproof 2 SUV je prémiová zimná pneumatika špeciálne vyvinutá tak, aby vyhovovala potrebám športových úžitkových vozidiel a crossoverov. Najdôležitejšou vlastnosťou pneumatiky je výnimočná bezpečnosť vo všetkých zimných podmienkach, ktorá tak zaručuje vynikajúce výkony na snehu, snehovej brečke a mokre. Nový dezén pneumatík Nokian Snowproof 2 SUV zaisťuje prvotriednu priľnavosť v zime a presné a pohodlné ovládanie. Pneumatika Snowproof 2 SUV ponúka vynikajúcu trakciu na zasnežených cestách, aj keď teploty klesnú, zmes Alpine Grip 2 zostáva pružná a priľnavá aj za veľmi chladného počasia, priľnavosť za mokra je optimalizovaná vďaka vysokému obsahu oxidu kremičitého, táto nová zmes spolu s dezénom behúňa nízky valivý odpor, čo znamená nižší výdaj energie. Dvojzónová bezpečnostná koncepcia zaisťuje pôsobivú priľnavosť, ovládateľnosť a stabilitu v zime. Rovnako ako všetky produkty Nokian Tyres pre vozidlá SUV je aj pneumatika Snowproof 2 SUV vybavená bočnicami z materiálu Aramid Strong, technológia bočníc Aramid Sidewall ponúka odolnosť a ochranu v náročných jazdných podmienkach - silné syntetické aramidové vlákna pridané do zmesi robia pneumatiku odolnejšou voči nárazom. ktoré by ju inak mohli ľahko zlomiť.. Robustná a odolná dvojvrstvová konštrukcia v kombinácii s unikátne zosilnenými bočnicami zaisťuje stabilitu pneumatiky a odolnosť voči všetkým nárazom a nerovnostiam, ktoré sa počas jazdy vyskytujú. Silné dažde a brečka môžu spôsobiť zradné podmienky a zvýšiť pravdepodobnosť vzniku akvaplaningu, sneh na cestách môže byť mokrý a topiacom, pretože cesty sú silne solené, pri jazde s ťažkým vozidlom SUV, najmä pri vysokých rýchlostiach, je nutné, aby boli pneumatiky vhodné pre všetkých tieto podmienky, vďaka všestranným zimným vlastnostiam, vynikajúcim jazdným vlastnostiam a špecifickej konštrukcii pre SUV je pneumatika Nokian Snowproof 2 SUV optimálnou voľbou.

Nokian sa stal špecialistom a odborníkom na zimné pneumatiky hlavne vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam s tvrdou severskou zimou. Firma Nokian ako prvá uviedla na trh zimnú pneumatiku s hodnotami AA v spotrebe paliva a priľnavosti na mokrej vozovke. Pneumatiky Nokian sa vyrábajú pre osobné vozidlá, ľahké nákladné autá aj stroje. Vďaka testom pneumatík v extrémnych podmienkach je o spoločnosti Nokian známe, že je špecialistom na pneumatiky do náročného prostredia. Zameriavajú sa na jazdu v extrémnych podmienkach naprieč všetkými ročnými obdobiami a aj ich letné pneumatiky pravidelne vyhrávajú testy. Nokian patrí medzi pár výrobcov, ktorí vyrábajú nahrotované gumy na zimnú prevádzku. Ďalšie centrum má v južnom Fínsku, kde pre zmenu testuje pneumatiky určené na letnú prevádzku. Pokiaľ jazdíte často horskými oblasťami, potom sú pre vás pneumatiky Nokian tou najlepšou voľbou. Na severe Fínska za polárnym kruhom si postavil moderné testovacie centrum, kde prebiehajú testy najnovších pneumatík v drsných prírodných podmienkach.

Nahoru