Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-zimné
    Zosílená
    RunFlat

Pirelli Scorpion Winter 2

Rozmery
Šírka
315
Profil
35
Priemer
R22
111V
Run Flat

Pneumatika Pirelli Scorpion Winter 2 s najmodernejšími technológiami, schopná sa lepšie prispôsobiť výkonu dnešných vozidiel, vrátane tých s ekologickými motormi. Vynikajúci výkon na snehu. Pneumatika Pirelli Scorpion Winter 2 má...
Viac informácií

Zimné -50%
Scorpion Winter 2

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné -50%

Pneumatika Pirelli Scorpion Winter 2 s najmodernejšími technológiami, schopná sa lepšie prispôsobiť výkonu dnešných vozidiel, vrátane tých s ekologickými motormi. Vynikajúci výkon na snehu. Pneumatika Pirelli Scorpion Winter 2 má optimalizovaný tvar dezénu, ktorý s pomocou bohatého lamelovania zlepšuje záber na snehu a ľade. Pneumatika Pirelli Scorpion Winter 2 na túto potrebu reaguje a prenáša mnoho technologických inovácií, ktoré Pirelli nedávno predstavilo v novej rodine Cinturato, do sveta SUV so špecifickými úpravami a riešeniami pre zvláštnosti týchto vozidiel. Zimná offroad pneumatika Pirelli Scorpion Winter 2, nová rada zimných pneumatík Scorpion Winter 2, ktorá je určená športovým úžitkovým vozidlám (SUV), teda segmentu vozidiel, ktorý je predurčený stať sa najobľúbenejším na svete. Vysoký technologický obsah potvrdzuje aj dostupnosť „voliteľnej výbavy“ Pirelli: PNCS, ktoré pomáha znižovať hluk odvaľovania vo vnútri priestoru pre cestujúcich, Run Flat a Seal Inside pre pokračovanie v jazde aj po defekte. Špeciálne tvarované bloky pneumatík zvyšujú samočistiacu schopnosť dezénu. Vynikajúci na mokrom povrchu a pri akvaplaningu. Nízky valivý odpor a vysoká účinnosť. Vysoký kilometrový výkon a skvelý komfort. Dezén pneumatiky Pirelli Scorpion Winter 2 má priečne drážky zaisťujúce maximálnu trakciu na snehu a ľade. Žiadne kompromisy v oblasti bezpečnosti a výkonu v zimných podmienkach. Vyššia hmotnosť, vysoké ťažisko, jedinečná mechanika a jazdná dynamika pneumatík sú hlavné charakteristiky moderných SUV s vlastnosťami, ktoré ich odlišujú od tradičnejších sedanov alebo kombi, a preto vedú k potrebe pneumatík pre SUV s vysokým výkonom. Pneumatika Scorpion Winter 2 je zimný špecialista pre vysoko výkonné vozidlá SUV. Optimalizovaná zmes behúňa pneumatiky zaisťuje správnu priľnavosť za všetkých podmienok zimného obdobia. Moderná zmes s prímesou siliky zlepšuje vlastnosti pneumatiky Pirelli Scorpion Winter 2 na mokrom a zľadovatenom povrchu a zaisťuje spoľahlivé vlastnosti na snehu, mokre aj suchej vozovke.

Distribúcia pneumatík Pirelli zahŕňa 160 krajín a sieť takmer 10000 distribútorov. Spoločnosť Pirelli sa skladá z 25 tovární po celom svete. V Miláne je najdôležitejšie výskumné a vývojové stredisko, ktoré riadi ostatné továrne v rôznych krajinách. Vďaka technologickému zameraniu sa spoločnosť Pirelli zjednotila s poprednými výrobcami automobilov a motocyklov, vďaka tomuto spojeniu vzišlo veľké množstvo homologácií pre modely luxusných automobilových firiem. Pirelli sa predovšetkým sústredí na vývoj športových a výkoných pneumatík. V súčasnej dobe je piatym najväčším svetovým producentom na trhu pneumatík. Vyniká v smere technologických a výskumných schopnostiach a profesionálnych zručnostiach zamestnancov. Spoločnosť Pirelli je obrovský medzinárodný podnik s dlhoročnou tradíciou, ktorá siaha ďaleko do minulého storočia.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru