Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-zimné
  • Super kvalita / výkon

Sailun Ice Blazer WST2 LT

Rozmery
Šírka
245
Profil
50
Priemer
R20
102T

Špeciálne zložené LT zmesi a zmesi polymérov pneumatiky Sailun Ice Blazer WST2 LT udrží gumu flexibilný pre maximálny výkon pri extrémnych teplotách, čím sa zvyšujú bezpečnosť a manipulácie v severných...
Viac informácií

Zimné -100%
Ice Blazer WST2 LT
179,54 € Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné -100%

Špeciálne zložené LT zmesi a zmesi polymérov pneumatiky Sailun Ice Blazer WST2 LT udrží gumu flexibilný pre maximálny výkon pri extrémnych teplotách, čím sa zvyšujú bezpečnosť a manipulácie v severných zimných podmienkach (označených symbolom Severe Service). Hustá zimná pneumatika určená pre ľahké nákladné vozidlá a silné autá. Účinne pomáha pri odstraňovaní vodného kameňa a vody s cieľom maximalizovať priľnavosť a kontrolu.

Optimalizované pre zaistenie pokojné a hladké jazdy. Zelená technológia: rozsiahle používanie materiálov šetrných k životnému prostrediu, ktoré spĺňajú európske požiadavky REACH. Pneumatika WST2 LT Vám umožní vyriešiť najťažšie podmienky na ceste a terénne jazdy so snehom, ľadom alebo bahnom a zachovať maximálnu trakciu. Agresívne cikcak drážky navrhnuté pre vynikajúce smerové zachytenie snehu a ľadu. Špeciálne zmiešaná silikátová zmes s vynikajúcou priľnavosťou pri nízkych teplotách.

Sailun je 1. výrobca pneumatík začleňujúci výskum, výrobu a prevádzanie techniky pneu. Doteraz, prišlo mnoho odborníkov na pneumatiky k firme Sailun zlepšiť konštrukciu plášťa pneumatiky, techniku ​​a skúšobné metódy. V skutočnosti, spoločnosť vyrába vysoko kvalitné radiály, majúci autonómne práva k ich vlastníctva. Prispievajú veľa na technologickú inováciu a rozvoj, s použitím moderných počítačových systémov pre výrobu pneumatík, kontrola kvality, logistiky, skladovania a uvádzania na trh. Jedným slovom, pneumatiky Sailun usilujú o dokonalú kvalitu! Ich výrobky sú exportované do mnohých oblastí v Európe, Amerike, Ázii a v Afrike.

EÚ štítok

EU
E
E
72 dB

Nové nariadenie EU dáva požiadavky na označovanie pneumatík týkajúcich sa zobrazení informácií o spotrebe paliva (valivý odpor), priľnavosť za mokra a vonkajší hluk z pneumatík. Cieľom je zvýšiť bezpečnosť a účinnosť cestnej dopravy propagovaním palivovo úsporných a bezpečných pneumatík s nízkou hladinou hluku. Obecne platí, že trieda A je najlepšia, trieda G je najhoršia.

SPOTREBA PALIVA SPOJENÁ S VALIVÝM ODPOROM PNEUMATÍK

Valivý odpor je sila pôsobiaca proti smere jazdy pri točení pneumatiky. Vzhľadom k tomu, že pneumatiky prispievajú z 20% k celkovej spotrebe paliva u osobných áut a až 35% u nákladných, je dôležité dosiahnúť nízkych hodnôt valivého oporu.

Rozdiel medzi pneumatikou triedy C a pneumatikou triedy B znamená pre osobné vozidlo znížená alebo zvýšená spotreba paliva medzi 2,5% - 4,5%

BEZPEČNOSŤ SÚVISIACA S PRIĽNAVOSŤOU ZA MOKRA

Priľnavosť za mokra je jedna z najdôležitejších bezpečnostných vlastností pneumatiky. Skvelá priľnavosť za mokra znamená kratšiu brzdnú dráhu pri jazde v daždivom počasí.

Pre pneumatiky osobných vozidiel znamená rozdiel medzi každou triedou navýšenie alebo zníženie brzdnej dráhy o 2,6m pokiaľ brzdíme na mokrej vozovke pri rýchlosti 80km/h.

VONKAJŠÍ HLUK (V DECIBELOCH)

Hluk spôsobený dopravou je dôležitý v otázke ochrany životného prostredia a závisí na niekoľkých faktoroch, akými sú napríklad: intenzita dopravy, typ vozidla, štýl jazdy a vzájomné pôsobenie pneumatiky a vozovky.

Hodnota uvedená na etikete nie je interná hodnota, ktorú vodič bude vnímať pri jazde, ale externá hodnota, ktorá prispieva k akustickému znečisteniu.

  • 1. čierna zvuková vlna – 3 db (A) menej než limit EC Reg 661/2009
  • 2. čierna zvuková vlna - spĺňa EC Reg 661/2009 limit
  • 3. čierna zvuková vlna – spĺňa EC Dir. 2001/43 limit. (najhorší výkon)

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru