Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-zimné
    Zosílená

Sava Eskimo SUV 2

Rozmery
Šírka
275
Profil
45
Priemer
R20
110V
FR

Špeciálna zimná behúňová zmes pneumatík Sava Eskimo SUV 2 poskytuje lepší záber pri nižších teplotách, zatiaľ čo zimné dezén s mnohými záberovými hranami dáva pneumatike lepšiu ovládateľnosť. Vytvára dlhú a...
Viac informácií

Zimné -43%
Eskimo SUV 2

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné -43%

Špeciálna zimná behúňová zmes pneumatík Sava Eskimo SUV 2 poskytuje lepší záber pri nižších teplotách, zatiaľ čo zimné dezén s mnohými záberovými hranami dáva pneumatike lepšiu ovládateľnosť. Vytvára dlhú a širokú stopu s rovnomerným rozložením tlaku medzi pneumatikou a cestou, vďaka čomu zaisťuje výnimočnú kontaktnú plochu na ľadových cestách pre lepšie ovládanie.

Zmes s obsahom siliky zaisťuje dobrý záber a kratšiu brzdnú dráhu za mokra. Dobrý kilometrový výkon. Vylepšené zatáčanie a vynikajúci kontakt na mokrých vozovkách. Obvod pneumatiky o viac polomeroch. Rýchlo absorbuje a odvádza vodu a brečku z behúňa a umožňuje tak skvelý kontakt na mokrých cestách. Spoľahlivo sa vysporiada so snehom aj ľadom. Silné bloky optimalizované pre vozidlá SUV. Obvodové drážky na optimálnu pozíciu. Offroad zimné dezén ESKIMO SUV je optimalizovaný pre zaistenie rovnomerného opotrebenia.

Vysoko výkonná SUV zimná pneumatika pre jazdu na snehu a ľade. Pneumatika s vysokou životnosťou, šetriaci vaše peniaze. Vylepšený návrh stredového rebra zlepšuje zatáčanie vozidiel SUV a znižuje hladinu hluku, vďaka čomu dodáva lepšiu zatáčanie a zníženú hladinu hluku na suchých cestách. Výnimočné ovládanie a brzdenie na snehu. Pevné bloky umožňujú pevnejšie hrany, čo zvyšuje prenos sily na snehom pokrytých cestách a zaručuje výnimočné ovládanie a brzdenie na snehu.

Nahoru