Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Kleber Transalp 2+

Rozmery
Šírka
205
Profil
65
Priemer
R16
107T
C

Zimný plášť pre vozidlá nižšej strednej triedy. Dobré záberové vlastnosti na snehu a vysoká odolnosť voči aquaplaningu. Bezpečnosť a spoľahlivosť, pneumatika pre dodávky na zimu od začiatku do konca. Cestujte...
Viac informácií

Zimné
Transalp 2+

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné

Zimný plášť pre vozidlá nižšej strednej triedy. Dobré záberové vlastnosti na snehu a vysoká odolnosť voči aquaplaningu. Bezpečnosť a spoľahlivosť, pneumatika pre dodávky na zimu od začiatku do konca. Cestujte v úplnej bezpečnosti bez ohľadu na zimné počasie. Sklonené a vystupujúce bloky dezénu pre efekt pásového vozidla. Vysoká hustota drážok pre lepšiu priľnavosť na snehu. Široké drážky pre lepšie odvodnenie vody a blata. Spoľahnite sa na spoľahlivú a odolnú pneumatiku Kleber Transalp 2, 4mm podvrstva na ochranu proti nárazom, masívne ramená a bloky pre vynikajúci kontakt s povrchom. Kleber Transalp 2 je pneumatika určená na dodávky pre zimné podmienky. Pneumatika Kleber Transalp 2 má taktiež vynikajúci výkon na mokrých cestách a je veľmi odolná proti opotrebovaniu. Nový dizajn bokov pneumatiky taktiež prináša zvýšenú odolnosť proti poškodeniu zo strany obrubníkov a ďalších prekážok. Kleber Transalp 2 je konštruovaná tak, aby mala čo najnižšiu hladinu hluku pri jazde, čo zvyšuje komfort a znižuje únavu vodiča pri dlhých cestách. Predstavuje skvelú voľbu pre vodičov dodávok, ktorí potrebujú spoľahlivú a bezpečnú pneumatiku pre zimné podmienky.

Kleber začala výrobu v roku 1911 v továrni BF Goodrich vo Francúzskom Colombes. V roku 1951 spoločnosť Kleber predstavila prvú bezdušovú pneumatiku, ktorej odolnosť proti penetrácii zožala veľmi kladný ohlas. Roku 1950 pokoril Maurice Herzog, zamestnanec Kleberu, vrchol Himalájskej Anapurny. Dnes patrí Kleber pod koncern Michelin a ich výrobky tak čerpajú pri vývoji z technologického zázemia pneumatikárskeho gigantu pri zachovaní skvelého pomeru cena/výkon. 1981 znamenal úspech pre Michel Mouton, pilotujúci beštiálny špeciál rally skupiny B Audi S1 ​​v San Remo Rally a obúvajúce pneumatiky Kleber. V roku 1951 zaznamenal Kleber svetový úspech s prvou bezdušovou pneumatikou, ktorá bola predstavená na Motor Show a odolonosť proti prepichnutiu ohromila aj vtedajšieho prezidenta Francúzska René Cotyho, ktorý sa výstavy zúčastnil. Kleber dodnes vedie v oblasti tejto technológie a vývoja. Francúzske pneumatiky Kleber už vyše 100 rokov vyrábajú kvalitné, trvanlivé a odolné obutie pre osobné, nákladné aj traktorové vozidlá. V roku 1947 prišiel Kleber so zimnou pneumatikou so znakom ľadového medveďa.

Nahoru