Potrebujete poradiť?
Telefón +421 02 6820 6080

Upresniť parametre

Japonská značka pneumatík Falken je svetoznáma výrobou Ultra High Performance pneumatík na základe poznatkov získaných z profesionálneho motoristického športu.

Falken – pneumatiky preverené vysokou záťažou

Spoločnosť Falken bola založená v roku 1983 v japonskom Kobe a počas niekoľkých rokov zahájila expanziu na severoamerický aj európsky trh. Pneumatiky Falken následne preukázali svoje kvality pri vysokej záťaži na Rallye Paríž-Dakar alebo Rally Austrália 2000. V súčasnosti  je spoločnosť považovaná za popredného výrobcu a dizajnéra pneumatík na motoristický šport.

Pneumatiky Falken vďaka tomu tiež patria medzi vyššiu strednú triedu medzi pneumatikami na bežné osobné vozidlá – a to ako letné, tak zimné pneumatiky. O kvalitách letných pneumatík Falken SN832 vypovedá ich prvé miesto v testoch ADAC 2018. Dôvodom boli predovšetkým ich vynikajúce jazdné vlastnosti na mokrom aj suchom povrchu.

Okrem toho ponúka Falken tiež kvalitné pneumatiky na SUV alebo pneumatiky na úžitkové vozidlá. S týmito pneumatikami vyššej strednej triedy si užijete pohodlnú, tichú, a predovšetkým bezpečnú jazdu.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru