Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Získajte tankovanie zadarmo k súprave pneumatík Michelin od AZ pneu

Teraz môžete v AZ pneu výhodne získať prvotriedne pneumatiky Michelin aj s darčekom pre vašu nádrž. Máme pre vás totiž špeciálnu akciu tejto značky. Stačí si kúpiť súpravu zimných alebo celoročných pneumatík Michelin vrátane ich montáže a ako darček získate tankovaciu kartu. Kto by odolal? Podrobnosti nájdete v našom článku.

K sadě Michelin tankování zdarma

Ako obuť pneumatiky Michelin a pritom si zadarmo naplniť nádrž

Máme pre vás návod, ako na zimu obuť kvalitné pneumatiky Michelin a získať k tomu hodnotný darček pre vašu nádrž. V období od 1. 10. do 31. 12. 2021 si kúpte v našom bratislavskom pneuservise AZ pneu súpravu 4 zimných alebo celoročných pneumatík Michelin vrátane ich montáže. Vyberte si pneumatiky s rozmerom 16” a väčším (pre osobné vozidlá a SUV vozidlá) alebo s rozmerom 15” a väčším (pre dodávkové vozidlá).

Potom sa už len stačí zaregistrovať do 15. 1. 2022 na stránkach promo.michelin.sk a uviesť predajné miesto, kde ste pneumatiky zakúpili. Nezabudnite priložiť doklad o kúpe pneumatík uskutočnené spolu s ich montážou.

Čo dostanete za odmenu? Predplatenú tankovaciu kartu, ktorú je možné využiť na čerpacích staniciach s platobným terminálom prijímajúcim platby kartami MasterCard. V závislosti od veľkosti zakúpených pneumatík Michelin na nej budete mať kredit 25 až 50 eur. Presné pravidlá tejto akcie nájdete v článku Špeciálna akcia Michelin.

Pneumatiky Michelin triumfujú v testoch

Michelin patrí dlhodobo medzi najlepšie značky pneumatík a pravidelne sa umiestňuje na popredných miestach v testoch pneumatík. Napríklad pneumatika Michelin Alpin 6 sa tento rok umiestnila na 3. mieste v teste nemeckého autoklubu ADAC a celoročné pneumatiky Michelin CrossClimate 2 obsadili krásne 2. miesto v teste Autobild.

 

Zaujala vás táto špeciálna akcia Michelin  v AZ pneu? Potom si hneď môžete začať vyberať z pneumatík Michelin, medzi ktorými nájdete aj mnohých víťazov testov. Pneumatiky tejto značky rozhodne stoja za to.

 

Vybrať zo zimných pneumatík Michelin

 

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru