Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Humennom!

Hľadáte kvalitné a lacné pneumatiky v Humennom? Z e-shopu AZ Pneu dodávame zimné aj letné pneu do Humenného rýchlo a za najlepšie ceny. Majitelia automobilov aj motoriek si u nás vyberú nielen svoje pneumatiky. Náš sortiment je široký a zahŕňa aj ďalšie autopríslušenstvo od slnečných okuliarov pre šoférov po plechové puklice.

O tovar, ktorý si u nás vyberiete, nemusíte mať obavy, ručíme vám plnou zárukou. O bezpečnú a včasnú prepravu do Humenného sa potom stará prepravná spoločnosť Geis Parcel, ktorá vám zásielku doručí až do vášho domova.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Tisíce spokojných zákazníkov odporúča náš veľkoobchod s pneumatikami. Medzi náš obľúbený sortiment v Humennom patria aj alu-kolesá, sady na opravu defektov, snehové reťaze a ďalšie auto aj moto príslušenstvo.

Pred nákupom si prečítajte naše obchodné podmienky a prejsť si môžete časté dotazy klientov. Ak potrebujete radu, kontaktujte nás.

 

Kam dovážame pneumatiky v Humennom:

Centrum
Sídlisko I
Sídlisko II
Sídlisko II/A
Sídlisko III
Dubník
Poľana
Pod Sokolejom

Handrix
Gaštanová
Krámová
Kudlovce
Mierová
Podskalka
Staničná
Suchý Jarok
Valaškovce

Nahoru