Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Prešove!

Patríme k najobľúbenejším predajcom pneumatík na Slovensku a v Prešove tomu nie je inak! Na e-shope AZ Pneu nájdete široký výber pneumatík, ale aj ďalšieho auto príslušenstva. Náš web vám ponúka letné pneumatiky, zimné pneu aj celoročné pneu. Obujete tak s nami osobné auto, off-road, užitkové vozidlo aj motorku.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Vašu objednávku do Prešova doručíme jednoducho a rýchlo. V prípade, že si u nás objednáte do 16:00 a tovar máme skladom, budete mať svoje reťaze, alu-disky, plechové disky, puklice alebo iné autodoplnky do 24 hodín!

Ak ste práve mimo svoj domov a neviete, kedy sa do Prešova vrátite, je tu možnosť si objednávku vyzdvihnúť na prešovskom výdajnom mieste dopravnej spoločnosti Geis Parcel. Kvalita je u nás garantovaná a potvrdená tisícmi spokojných zákazníkov.

Prečítajte si naše obchodné podmienky a ak potrebujete radu, obráťte se na nás. Takisto aj v sekcii časté dotazy môžete nájsť pomoc.

 

Kam dodávame pneumatiky v Prešove

Sídlisko III

Rúrky

Sídlisko II

Pod a za Kalváriou

Pod Kamennou baňou

Pod Wilec hôrkou

Borkút

Vydumanec

Kyslá voda

Cemjata

Mier

Šidlovec

Dúbrava

Surdok

Kúty

Nižná Šebastová

Staré mesto

Táborisko

Sídlisko Duklianskych hrdinov

Solivar

Soľná Baňa

Šváby

Delňa

Sekčov

Šalgovík

Nahoru