Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Prievidzi!

Nastal čas vymeniť si pneumatiky? Nie ste si istí, kde letné a zimné pneu v Prievidzi hľadať? Na az-pneu.sk vám radi s výberom správnej pneumatiky poradíme. Pneumatiky od nás brázdia cesty po celom Slovensku a nie je tomu inak ani v meste Prievidza! Sme jedným z najväčších veľkoobchodov s pneu a ďalším auto a moto príslušenstvom na Slovensku.

Ponúkame viac ako 30 renomovaných značiek pneumatík a viac ako 25 značiek alu-kolies. Vybrať si tak u nás môže majiteľ osobného vozu, motorky, užitkového vozu aj offroadu. V ponuke máme rovnako aj puklice, duše, senzory tlaku, sady na opravu defektov a napríklad aj slnečné okuliare pre šoférov.

Objednaný tovar dodávame už do 24 hodín, takže už zajtra môže byť u vás v Prievidzi. Na objednaný tovar máte plnú záruku. Máme aj vlastný pneuservis, kde vám ochotne so všetkým poradíme.

Ak si neviete rady s výberom správnej pneumatiky, reťazí či iného tovaru z našej ponuky, neváhajte sa obrátiť na nás. Ďalšie dôležité informácie k nákupu sa dozviete v obchodných podmienkach.

Uvidíme sa v Prievidzi!

 

Kam dodávame pneumatiky v Prievidzi:

Prievidza I. Staré Mesto

Prievidza II. Píly

Prievidza III. Necpaly

Prievidza IV. Kopanice

Prievidza V. Štvrte (Hradec, Malá Lehôtka, Veľká Lehôtka)

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru