Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Prievidzi!

Nastal čas vymeniť si pneumatiky? Nie ste si istí, kde letné a zimné pneu v Prievidzi hľadať? Na e-shope AZ Pneu vám radi s výberom správnej pneumatiky poradíme. Pneumatiky od nás brázdia cesty po celom Slovensku a nie je tomu inak ani v meste Prievidza! Sme jedným z najväčších veľkoobchodov s pneu a ďalším auto a moto príslušenstvom na Slovensku.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Ponúkame viac ako 30 renomovaných značiek pneumatík a viac ako 25 značiek alu-kolies. Vybrať si tak u nás môže majiteľ osobného vozu, motorky, užitkového vozu aj offroadu. V ponuke máme rovnako aj puklice, duše, senzory tlaku, sady na opravu defektov a napríklad aj slnečné okuliare pre šoférov.

Objednaný tovar dodávame už do 24 hodín, takže už zajtra môže byť u vás v Prievidzi. Na objednaný tovar máte plnú záruku. Máme aj vlastný pneuservis, kde vám ochotne so všetkým poradíme.

Ak si neviete rady s výberom správnej pneumatiky, reťazí či iného tovaru z našej ponuky, neváhajte sa obrátiť na nás. Ďalšie dôležité informácie k nákupu sa dozviete v obchodných podmienkach.

 

Kam dodávame pneumatiky v Prievidzi:

Prievidza I. Staré Mesto

Prievidza II. Píly

Prievidza III. Necpaly

Prievidza IV. Kopanice

Prievidza V. Štvrte (Hradec, Malá Lehôtka, Veľká Lehôtka)

Nahoru