Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Trenčíne!

Už máte svojho dodávateľa značkových pneumatík v Trenčíne? Alebo potrebujete iné autopríslušenstvo pre vaše osobné vozidlo, motorku, užitkové vozidlo, či off-road? V e-shope AZ Pneu vám ponúkame všetko kvalitne, rýchlo a za super ceny.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Potrebujete akútne zohnať snehové reťaze? Niečo sa pokazilo a hodila by se sada na opravu defektov? Doručíme vám tovar do 24 hodín kamkoľvek do Trenčína. A okrem toho si môžete vybrať aj plechové disky, puklice, alu-kolesá a mnoho ďalšieho pre vaše vozidlo. Dopravu nám zaisťuje dopravná spoločnosť Geis Parcel alebo si svoj tovar môžete priamo vyzdvihnúť na trenčínskom výdajnom mieste.

Kvalitu nášho tovaru si strážime, vyberáme iba tých najlepších výrobcov, preto vám môžeme ručiť plnou zárukou. Tisícky spokojných klientov môžu odporúčať naše služby, medzi ktoré patrí aj pneuservis a testy pneumatík.

V sekcii časté dotazy nájdete odpovede na najčastejšie otázky zákazníkov. Môžete nás však okrem toho kontaktovať a poradiť sa s našimi odborníkmi.

 

Kam dodávame pneumatiky v Trenčíne:

Stred mesta

Dolné mesto

Dlhé Hony

Noviny

Biskupice

Juh I.

Juh II.

Juh III.

Sihoť I.

Sihoť II.

Sihoť III.

Sihoť IV.

Opatová

Pod Sokolice

Kubrá

Kubrica

Zámostie

Kvetná

Istebník

Orechové

Zlatovce

Nové Zlatovce

Záblatie

Nahoru