Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Trnave!

Ste z Trnavy a potrebujete prezuť svoje auto? Na našom e-shope vám s tým radi pomôžeme od A do Z! Na pneumatiky sme špecialisti, máme radu pneu modelov pre takmer všetky typy vozidiel. Nech ste majiteľom off-roadu alebo užitkového vozu, s nami vyberiete správne.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám do Trnavy radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Do Trnavy vám autopríslušenstvo rýchlo dodáme. Nech si objednáte snehové reťaze, letné či zimné pneumatiky, slnečné okuliare pre šoférov, plechové puklice, alu-disky alebo iný produkt z autopríslušenstva, doručíme vašu objednávku vždy rýchlo. Už do 24 hodín na akúkoľvek adresu v Trnave.

Budeme vaším spoľahlivým partnerom na cestách nielen v Trnavskom kraji. Máme tisícky spokojných zákazníkov po celom Slovensku. Prevádzkujeme aj vlastný pneuservis publikujeme testy pneumatík. Kvalita je pre nás zásadná, preto poskytujeme plnú záruku na náš tovar.

Viac informácií sa dozviete v obchodných podmienkach. V prípade dalších nejasností, nás neváhajte kontaktovať. Prejsť si môžete aj časté dotazy.

 

Kam doručujeme pneumatiky v Trnave:

Modranka

Trnava-juh

Trnava-sever

Trnava-stred

Trnava-východ

Trnava-západ

Nahoru