Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky vo Zvolene!

Nastal vo Zvolene čas na prezutie zimných pneumatík? Alebo máte opotrebované letné pneu? Objednajte si nové pneumatiky pre vaše vozidlo u nás v AZ Pneu. Sme jeden z najväčších veľkoobchodov pneumatík na Slovensku a do Zvolena vám objednávku doručíme rýchlo a lacno. V ponuke máme viac ako 50 rôznych renomovaných značiek pneu aj ďalšieho príslušenstva pre vaše auto či motorku.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Na vašu zvolenskú adresu doručíme aj snehové reťaze, puklice, alu-kolesá, duše alebo ďalšie potrebné príslušenstvo z našej rozsiahlej ponuky. U každého tovaru je uvedená dostupnosť, kedy tovar skladom môžete očakávať už do 24 hodín od potvrdenia objednávky.

Ak si neviete rady s výmenou a výberom pneu pre vaše osobné auto, offroad alebo iný typ vozidla, kontaktujte nás a my vám radi poradíme. Prevádzkujeme aj vlastný pneuservis a náš tým je plný odborníkov.

Nielen vo Zvolene máme spokojných zákazníkov, za kvalitu a super cenu ručíme. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Těšíme sa na vás vo Zvolene!

 

Kam doručujeme pneumatiky vo Zvolene:

Zvolen – stred

Za múrami

Pod Harajchom

Balkán

Veľká Stráž

Zvolen – západ

Zvolen – Tepličky

Pod Borovou horou

Zlatý potok

Zvolen – východ

Bučina

Zvolenská priehrada

Sídlisko Sekier

Sekier

Môťová

Lipovec

Pod Dráhy

Pustý hrad

Železničný uzol

Lukové

Zolná

Kráľová

Častobrezie

Dúbravy

Nahoru