Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená

Michelin Crossclimate+

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
195
Profil
50
Priemer
R15
86V

Pneumatika CrossClimate + je pneumatikou, ktorá má zároveň certifikáciu aj pre zimnú prevádzku. Dezén s novým vzorom v tvare písmena V s do seba zapadajúcimi 3D lamelami, ktoré vytvárajú efekt...
Viac informácií

Celoročné -35%
Crossclimate+

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné -35%

Pneumatika CrossClimate + je pneumatikou, ktorá má zároveň certifikáciu aj pre zimnú prevádzku. Dezén s novým vzorom v tvare písmena V s do seba zapadajúcimi 3D lamelami, ktoré vytvárajú efekt pazúrov a sú veľmi účinné na snehu. Excelentný komfort a výborný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Zmes behúňa je mimoriadne pružná za akékoľvek teploty, výrobca zaručuje dlhú životnosť a veľmi dobrý komfort. Revolučná novinka francúzskeho výrobcu. Pneumatika sa vyznačuje krátkou brzdnou dráhou na suchu i mokru. Špeciálna konštrukcia kostry poskytujú vynikajúce jazdné vlastnosti ako na suchej vozovke tak na mokre s vysokou mierou bezpečnosti.

V rôznych klimatických zónach bez starostí navyše. Michelin Crossclimate + kombinuje tie najlepšie vlastnosti zimných a letných pneumatík do jednej pneumatiky. Priekopnícka letná pneumatika so zimnými vlastnosťami uzrela svetlo sveta len pred dvoma rokmi, a už nasleduje Michelin Crossclimate + o ďalšiu úroveň vyššie.

Celoročné pneumatiky Michelin CrossClimate + vďaka svojim zdokonaleným jazdným vlastnostiam dokážu poskytovať znamenitý výkon od začiatku do konca za každých okolností. Testované na miliónoch kilometrov, v letných horúčavách aj zimných mrazoch, zmes pneumatiky s optimalizovaným zložením sa dokonale prispôsobí vozovke v rozmedzí -7 až +25 ° C.

Atraktívne šípovitý dezén v tvare "Y" zabezpečuje adhéziu na akomkoľvek povrchu, výkonné brzdenie i trakciu za mokra i v snehu. Okamžitý odvod vody a brečky zo stopy je základom ideálneho priľnutie k povrchu vozovky a spoľahlivé manévrovanie.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru