Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Semperit Van-Allseason

Rozmery
Šírka
215
Profil
70
Priemer
R15
109/107S
C

Semperit Van-Allseason je univerzálnou voľbou navrhnutou pre dodávky a ľahké úžitkové vozidlá. Ponúka dobrú výkonnosť vo všetkých typoch poveternostných podmienok, vrátane sucha, dažďa a snehových ciest. Jednou z jeho kľúčových...
Viac informácií

Celoročné -43%
Van-Allseason

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné -43%

Semperit Van-Allseason je univerzálnou voľbou navrhnutou pre dodávky a ľahké úžitkové vozidlá. Ponúka dobrú výkonnosť vo všetkých typoch poveternostných podmienok, vrátane sucha, dažďa a snehových ciest. Jednou z jeho kľúčových vlastností je celoročný výkon. Je vhodný na použitie po celý rok, čo eliminuje potrebu meniť pneumatiky so zmenou ročných období. To je obzvlášť výhodné pre majiteľov vozidiel, ktorí žijú v oblastiach s miernou zimou alebo preferujú bezproblémový prístup bez nutnosti meniť pneumatiky dvakrát do roka. V chladnom počasí špeciálna zmes použitá v pneumatike udržuje jej mäkkosť a ohybnosť, čo zaisťuje dobrú priľnavosť a trakciu na snehu a ľade. Táto vlastnosť zvyšuje bezpečnosť počas zimného riadenia a robí z neho spoľahlivú voľbu pre tých, ktorí sa stretávajú so snehovými alebo ľadovými podmienkami.

Pre zvládanie mokrých ciest je unikátna vzorka pneumatiky navrhnutá tak, aby maximalizovala odtok vody, čo minimalizuje riziko tzv. "akvaplaningu" na mokrých cestách, čo je kľúčové pre udržanie kontroly a stability za daždivých podmienok. Ďalej je konštrukcia pneumatiky s vystuženou bočnicou prínosom pre zvýšenú stabilitu a ovládateľnosť vo rôznych poveternostných podmienkach. To je obzvlášť dôležité pre dodávky a úžitkové vozidlá, ktoré môžu voziť ťažké náklady, čo zvyšuje celkový výkon a bezpečnosť. Okrem svojich výkonnostných vlastností je pneumatika Semperit Van-Allseason navrhnutá pre dlhú životnosť dezénu, čo je cenné pre majiteľov úžitkových vozidiel, ktorí sa spoliehajú na svoje pneumatiky dlhšiu dobu bez častej výmeny. Semperit Van-Allseason je univerzálnou a spoľahlivou voľbou, poskytujúcou pohodlie, odolnosť a dobrý pomer cena/výkon. Pokiaľ hľadáte celoročnú pneumatiku pre svoju dodávku alebo ľahké úžitkové vozidlo, určite stojí za zváženie.

Nahoru